10 milyonluk yazlık Amine için baştan yaratıldı!

Mesut Özil, eşi Amine Gülşe’nin bir dediğini iki etmiyor. Çeşme’deki villalarını 10 milyon TL’ye yenileyerek, Amine Gülşe’nin istediği dekorasyonu yaptırdı.

İngiltere-Arsenal’de oynayan Mesut Özil ile eşi Amine Gülşe tatil için Çeşme’deki villalarına gelmeye hazırlanıyor. Bu yazlık Mesut Özil’e 10 milyon TL’ye mal olmuştu.

Posta’da yer alan habere göre; yıldız futbolcu yaz başından bu yana villasına 700 bin TL daha harcadı. Yeni doğum yapan eşi Amine Gülşe’nin isteği üzerine dekorasyonda değişiklikler yaptırdı. Bahçe düzenlemesi de yeniden ele alındı.

Bu arada Mesut Özil’in sarayı, çevredeki emlak fiyatlarını da artırmış. Emlakçılar ‘Bu evi alırsanız Mesut’a komşu olacaksınız’ diye 2 milyon TL’lik villaların fiyatını 3 milyona çıkarmış.

Mart-haziran arasındaki karantina süreci bahçeli evlere rağbeti artırmış, villa fiyatları tavan yapmıştı. Kontrollü sosyal hayata geçişle tatil yörelerine akın eden ünlü isimler de tercihlerini otellerden yana değil, bahçeli evler, karavanlar ya da kamplardan yana kullandı. Posta’da yer alan habere göre, kimi de kesenin ağzını açıp yazlık sahibi oldu.

Magazin ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.