2023 Yılının Rengi Viva Magenta; NUDE ile Yaşam Alanlarınızı Güzelleştiriyor…

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, 2023 yılının rengi seçilen Viva Magenta ile dekorasyon trendlerine yön veriyor. 

2023’ün rengini, saf, mutluluktan zevk alan, denemekten korkmayan ve kısıtlama olmadan özgürce kendini ifade eden, cesur, espri dolu ve her şeyi kapsayan bir renk olarak nitelendiren Pantone, Viva Magenta’nın modadan güzelliğe, dekorasyondan sanata kadar birçok sektörü etkisi altına alacağının mesajını veriyor. Dünyanın bilinen en güçlü ve en parlak boyalarından biri olan ‘kokineal’ kırmızısından ilham alan Viva Magenta, NUDE koleksiyonlarıyla yaşam alanlarınızda küçük dokunuşlarla mucizeler yaratıyor. 

Büyülü görünümüyle Mist Dusty Rose  

Tamer Nakışçı tarafından tasarlanan ve kurşunsuz kristal camdan üretilen NUDE Mist koleksiyonunda yer alan ‘Gül Kurusu’ rengi evinize Viva Magenta ruhunu taşıyor. Gül kurusu vazo, içindeki çiçeklerin göz alıcı renklerini ortaya çıkararak farklı renk yansımaları ile içinde bulunduğu ortama büyülü bir görünüm kazandırıyor. Mist vazoların büyük boyları aynı zamanda gazete ve dergi muhafaza ederek evlerde dekorasyon açısından da büyük kolaylık sağlıyor. Dış yüzeyindeki hafif dalgalanma efekti ve yarattığı büyüleyici optik illüzyonlarla Mist Lights mumluklar ise, Mist vazolarla birlikte evinizde ahenk yaratıyor.   

Doğadan alınan ilham ile Ecrin Koleksiyonu  

Alman tasarımcı Sebastian Herkner tarafından tasarlanan NUDE Ecrin koleksiyonu, Kuzey İtalya’daki Ritten Peribacaları’ndan ilham alıyor. Kristal camdan ve el imalatı olarak üretilen saklama kutularının her biri, Ritten kaya formlarına gönderme yapan sağlam görünümlü tabanları, kıvrımlı profilleri ve renkli kapaklarıyla dikkat çekiyor. NUDE Ecrin koleksiyonunda yer alan kırmızı tonları ile 2023 yılının rengi olan Viva Magenta’yı evinizin dekorasyonuna yansıtabileceksiniz.  

Toz Pembe Rüyalar

Sadeliği ve fonksiyonelliği ön plana çıkararak tasarlanan NUDE Sweets koleksiyonu, çiçek aranjmanlarınızla mükemmel uyum yakalayan farklı boylarda üç vazodan oluşuyor. Buzlu opal pembe kristal bir gövde ve parlak beyaz bir tabanın birleşimiyle şıklığını ortaya koyan koleksiyon ile birlikte evinizde mükemmel çiçek aranjmanları sergilenebiliyor. Yalın tasarımı  ve toz pembe/beyaz rengiyle NUDE Sweets Koleksiyonu evinize zarafet katıyor. 

Dekorasyonun vazgeçilmezi Joy

Kurşunsuz kristalden üretilen, sade, füme ve çelik mavi gibi natural renklerin yanı sıra kırmızı, amber, burgonya ve petrol yeşili gibi canlı renk alternatifleriyle NUDE Joy mumluk serisi, tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yaşam alanınızı güzelleştirirken ruhunuzu doyuran Joy mumluklar, şık bir sofraya eşlik ederken size bu atmosferin keyfini çıkarmak kalıyor.