Oyuncu Buse Varol ile mutlu bir evlilik sürdüren Alişan ikinci kez baba oldu. Ünlü şarkıcı, kızı Eliz’in fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak, “Geldi babasının aşkı geldi çok şükür” notunu düştü

Rol aldıkları dizi setinde tanışıp 2018 yılında dünyaevine giren Alişan ve Buse Varol’un Burak adını verdikleri ilk çocukları 2019 yılında dünyaya geldi.

Ailesini büyütmekten ve kalabalık olmasını istediğinden her fırsatta bahseden Alişan, ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşadı. Aylardır kızlarını kucaklarına almak için gün sayan çiftten Alişan, doğumda eşini yalnız bırakmadı. Ünlü çiftin ikinci çocukları Eliz bu sabah dünyaya geldi.

“Geldi Babasının Aşkı”

Doğum sonrası kızının ayaklarını paylaşan Alişan, “Geldi babasının aşkı! Geldi çok şükür” diyerek mutluluğunu takipçileri ile paylaştı. Alişan’ın paylaşımının ardından sosyal medya kullanıcıları, ünlü çifte tebrik mesajlarını iletti.

Son dakika: Alişan ve Buse Varolun ikinci bebekleri dünyaya geldi

“Allah Bize Önce Burak’ı Şimdi De Eliz’i Verdi”

İkinci kez babalık heyecanı yaşayan Alişan, önceki gün sosyal medya hesabından düğününden bir kareyi paylaşarak şunları yazmıştı: “O gece başladı hikayemiz ve Allah bize bir yıl sonra Burak’ı verdi… Şimdi ailemize Allah’ın izniyle yarın Eliz katılacak. Seni bekliyoruz kızım; annen, baban ve bütün ailen hep birlikte seni kucaklamak için sabırsızlanıyoruz. Yarın bizim için yepyeni bir sayfa açılacak. Beni evlendiğimiz günden beri dünyanın en mutlu kocası yapan aşkıma Buse Varol’a kucağıma aldığım gün babalığı bana tattıran oğluma ve ailemize teşekkür ederim. Bu mutluluğu bana ikinci kez yaşatmayı nasip eden Allah’ıma binlerce şükürler olsun. Sizlerden de ricam bir hayırlı olsun bir de dua. Gel kızım bekliyoruz.”

Son dakika: Alişan ve Buse Varolun ikinci bebekleri dünyaya geldi

“Gel Kızım, Bekliyoruz”

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda eşi Buse Varol ile birlikte çekilen karesine, nazar boncuğu ve kalp emojisi ekleyip “Gel kızım, bekliyoruz” notuyla Instagram hesabından yayınlamıştı. 

BABA ALİŞAN... Son dakika: Alişan - Buse Varaol çifti çocuklarına sahip oldu

Alişan İsyan Etti: Yazıklar Olsun! 

Alişan, kızı Eliz’in fotoğraflarını izin almadan sosyal medyada paylaşanlara ise isyan etti.

“Yazıklar olsun sana” diyen sanatçı, “En yakınlarım, birkaç kişiye fotoğraf atıyorum, o da alıyor hikayesine atıyor ve ben daha doğalı yarım saat olmuş bebeğimi görüyorum her yerde” ifadelerini kullandı.