Süper model Anja Rubik, BEYMEN 2020 İlkbahar/Yaz reklam kampanyasının yüzü oldu

Dünya moda markalarının kampanyalarının ettik defilelerinin gözde modeli olmasının yanı sıra aktivist kimliğiyle tanınan süper modeli Anja Rubik, BEYMEN 2020 İlkbahar Yaz reklam kampanyasının yüzü oldu.

Okyanus ve denizlerdeki plastik atıklardan modada sürdürülebilirlik kavramına, göçten kadın haklarına ses getiren pek çok sosyal sorumluluk projesine destek veren ve sözcü olarak yer alan Rubik , aynı zamanda 2020 Uluslararası Woolmark Ödülleri juri üyeleri arasında yer alıyor.

En hit tasarımlarla kamera karşısına geçti

İspanyol ünlü moda Fotoğrafçıları Hunter & Gatti ‘nin İmzasını Taşıyan BEYMEN 2020 İlkbahar Yaz kampanyasında ünlü model Dolce Gabbana, Saint Laurent, Valentino, Etro, Balmain, Brunello Cucinelli ettik Neil Barrett gibi dünya markaların yanı sıra Beymen Collection ettik Academia‘nın 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonlarındaki en hit tasarımlarla kamera karşısına geçti.

Yazın yüksek enerjisini yansıtan kampanyanın çekimleri, tonlarca beyaz kum ve sıcak yaz bitkilerinin özel olarak hazırlanmış dev bir platoda gerçekleştirildi.