Aris_BabalarGunu_kayra_kol_dugmesi_1188TL

Ariş Pırlanta, Babalar Günü için hazırladığı tasarımlarla hayatınızın kahramanlarına eşsiz hediye alternatifleri sunuyor.

Ariş Pırlanta, Babalar Günü için hazırladığı tasarımlarla hayatınızın kahramanlarına eşsiz hediye alternatifleri sunuyor. Şık olduğu kadar anlamlı sembollerle taçlandırılmış olan pırlantalı bileklik, yüzük, kalem ve kol düğmelerinden oluşan takılarla bu Babalar Günü’nde en özel hediye sizin seçtiğiniz olacak.

Aris BabalarGunu yuzuk 20196TL

Ariş Pırlanta, Babalar Günü için hazırladığı tasarımlarla hayatınızın kahramanlarına eşsiz hediye alternatifleri sunuyor. Şık olduğu kadar anlamlı sembollerle taçlandırılmış olan pırlantalı bileklik, yüzük, kalem ve kol düğmelerinden oluşan takılarla bu Babalar Günü’nde en özel hediye sizin seçtiğiniz olacak. Pırlantanın sonsuz ışığıyla babanıza olan sevginizi yansıtabileceğiniz tüm modeller günün her saatinde kullanabilecekleri şekilde tasarlandı.

Aris BabalarGunu bileklik 1296TL

Babanıza doğanın enerjisini hediye edin

Pırlantadaki ustalığını modern tasarımlarıyla birleştiren Ariş Pırlanta’nın Babalar Günü için hazırladığı özel koleksiyondaki parçalar her zevke hitap ediyor. Yaratıcının ve doğanın mucizevi enerjisini taşıdığına inanılan Adinkra sembolünün de bulunduğu koleksiyonun parçaları, babanız için en güzel hediye alternatiflerini içeriyor.

Aris BabalarGunu yuzuk 1224TL

Ariş Pırlanta Babalar Günü’ne özel koleksiyonunda yer alan tüm aksesuarlara Ariş Pırlanta mağazalarından ve www.arispirlanta.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Bilgi için: Amazon İletişim: Jülide Çağlı, 0530 944 71 76, julide@amazoniletisim.com.tr