Avon_Skin_Reset_Plumping_Shot_Cildi_yenileyen_amp__ller_78_99_TL__2_

Kolajen, derinin elastikiyetini arttırır, cilt kusurlarının önlenmesini destekler. Kırışıklık oluşumunu azaltarak yaşlanma belirtilerini geciktirir.

İnsan vücudunu oluşturan tüm doku ve organların temel yapı taşı proteinlerdir. Cildin doğal yapısının oluşturulması için önemli olan kolajen, son yıllarda kozmetik alanında da popülerleşen bir bileşendir kolajen, derinin elastikiyetini arttırır, cilt kusurlarının önlenmesini destekler. Kırışıklık oluşumunu azaltarak yaşlanma belirtilerini geciktirmeye yardım eder.

Avon Skin Reset Plumping Shot cildi yenileyen ampüller ile adım adım kaybettiğiniz kolajeni geri kazanmaya hazır mısınız? Günde 1 ampül kullanarak 7 yılda kaybettiğiniz kolajeni 7 günde geri kazanabilirsiniz.

Cildinize uygulayarak kullanmaya başladığınız birinci gün itibariyle, daha canlı bir cilt görünümü kazanırsınız. Üç gün içerisinde daha dolgun ve tazelenmiş bir cilt görünümü ve yedi gün içerisinde de daha sıkı, dolgun ve çizgileri hafiflemiş bir görünüm kazanırsınız. Temiz cilde masaj yaparak her gün bir ampül kullanabilir ardından da günlük nemlendiricinizi sürebilirsiniz.

Avon Skin Reset Plumping Shot Cildi yenileyen ampüller 78,99 TL