BM

Bella Maison, plajda, havuzda veya evinin bahçesinde şıklığından ve rahatlığından koleksiyonundan farklı kombin seçenekleri sunuyor.

Ev tekstilinde renklerin markası Bella Maison; plajda, havuzda veya evinin bahçesinde şıklığından ve rahatlığından vazgeçmeyenlere ev giyim koleksiyonundan farklı kombin seçenekleri sunuyor. Özgün, konforlu ve şık tasarımlı ev giyim alternatifleri, Bella Maison’un plaj havlularıyla tamamlanıyor.

Bella Maison, özlemle beklenen yaz sezonu açılırken tatilin veya bahçesindeki konforun keyfini doyasıya çıkarmak isteyenler için ev giyim koleksiyonundan farklı renk ve desenlerde parçalar sunuyor. Koleksiyon, plaj ve havuzlarda da tarzını yansıtmak isteyenlerin en renkli tercihi olmaya aday.

Özgün, şık ve rahat tasarımları bir araya getiren koleksiyon, yaz sıcaklarında konforlu bir şıklık sunuyor. Salaş ve cıvıl cıvıl renkleriyle öne çıkan elbiseler, istenildiği zaman takım veya tek parça kullanılabilecek; pantolonlar, şort ve bluz takımları, mayo ve bikinilerle rahatlıkla kombinlenebilecek tunikler koleksiyonda öne çıkıyor. Yazın canlılığını yansıtan koleksiyonda, sarı ve turuncunun enerjisi, toprağın zengin tonları, mavinin dinginliği ile yeşilin huzurlu tonları dikkat çekiyor. Koleksiyonda sade çizgiye sahip tasarımların yanı sıra, biyeler ve püsküllerle hareketlendirilmiş, tropikal ve çiçek desenli şort, elbise, tunik ve pantolon gibi pek çok seçenek bulunuyor.

Plajın veya havuz başının olmazsa olmazı plaj havluları da birbirinden farklı renk ve desenlerde her tarza hitap ediyor.

%100 pamuk ve iplik boyalı kaliteli dokusuyla güneşe ve suya karşı dayanıklı olan ürünler, kanserojen ve aksetsen metaller içermemesiyle öne çıkıyor.

Bella Maison’un şortlu ve pantolonlu alt üst takımlar, tunikler ve elbiselerden oluşan ev giyim koleksiyonunun fiyatları; 44,96 TL – 119,96 TL arasında değişiyor. Plaj havluları ise 59,97 TL’den başlayan fiyatlarla www.bellamaison.com ’da ve mağazalarda satışa sunuluyor.