BurakYeter

Kültlemiş müziğiyle Benny Benassi ve Bir buçuk milyarlık dinlenmesiyle müzik listelerini şaşırtmayı seven Burak Yeter güçlerini birleştirdi

Kültlemiş müziğiyle Benny Benassi ve Bir buçuk milyarlık dinlenmesiyle müzik listelerini şaşırtmayı seven Burak Yeter; güçlerini birleştirdi ve yeni şarkıları Just Miss Love ft Saint Wilder ile dünya listelerine hızlı bir giriş yaptı. Şarkı, yayınlandıktan bir hafta sonra Avrupa, Amerika ve Latin Amerika’da dünya listelerine giriş yaptı. Just Miss Love, an itibariyle Spotify Worldwide Dance Hits’de kapak fotoğrafı haline gelirdi. Şarkı ilk 5. sıraya Almanya, Italya, ABD, Türkiye ve Norçveç’te yerleşiyor. Itunes listelerinde ise onar onar listeyi tırmanmakta.

Satisfaction ile yaptığı büyük çıkıştan beri, Benny Benassi başarıdan asla çekinmiyor. Sanatçının çıkış yapan parçası Fransa’da 1, Almanya ve İngiltere’de 2 numaraya yerleşirken albümü Hypnotica bir aydan kısa süre içerisinde tüm Avrupa’da top 20’ye yerleşti. DJ ve yapımcı Benassi, European Border Breaker Award ödülü ile yıldızı parlarken müzik dünyasında daha da ciddi bir adım attı.