berkay

Uzun süre sonra Çeşme’de konser veren Berkay’ın sahnesini polis bastı… İzleyicilerin maske takmaması ve sosyal mesafe kuralına uymaması gerekçesiyle konser alanında bulunanlara ceza kesildi.

Koronavirüs nedeniyle bir süreliğine iptal olan konserler ve etkinlikler yeniden başlatıldı… Şarkıcı Berkay ise uzun süren bir aranın ardından yeniden sahneye çıktı. Ünlü şarkıcının konser verdiği mekanı polis bastı. 

Milliyet’in haberine göre koronavirüs salgınından sonra Çeşme’de hayranlarıyla buluşan Berkay Şahin’in sahnesinde, sosyal mesafe ve maske kurallarına uyulmayınca, mekanı polisler bastı. Çok sayıda polis mekana girince, şarkıcı sahneden inmek zorunda kaldı. Polis, sosyal mesafeye uymayan ve maske takmayan vatandaşlara, cezai işlem uyguladı.

Maskeler çıkınca cezalar gecikmedi

Sahne öncesi bütün tedbirlerin alındığını gören Berkay Şahin, performansına başladı. Ancak eğlenceye kendini kaptıran kalabalık, bir süre sonra mesafeye dikkat etmeyip maskeleri çıkarınca ceza yemekten kurtulamadı.

“Kızlarımdan önce kızlarımdan sonra”

Kanal D’nin müzik-eğlence programı “Çok Akustik” programında sanatçı Ercan Saatçi‘nin konuğu olan Berkay çok özel açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı, kızları Arya ve Zeynep’ten de bahsetti. Kızlarının onun için çok kıymetli olduğuna değinen ünlü şarkıcı “Hayat kızlarımdan öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılıyor” dedi.

Magazin ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.