BERNA LAÇİN

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla ölümünün üzerinden 13 yıl geçen şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu’yu andı.

2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye adlı şarkı yarışmasında birinci olarak ismini duyuran ve sonrasında başrolünde oynadığı Yalancı Yarim adlı dizi ile geniş kitleler tarafından tanınan Barış Akarsu, 29 Haziran 2007’de 28’inci doğum gününü kutladıktan sonra Bodrum’da geçirdiği trafik kazasında yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede 4 Temmuz günü yaşamını yitirmişti.

Başarılı ismi aradan yıllar geçmesine rağmen unutmayan hayranları, onun 13. ölüm yıldönümünde de yaptıkları paylaşımlarla öne çıktı.

Bu hüzünlü güne dair paylaşımda bulunanlardan biri de oyuncu Berna Laçin oldu. Twitter hesabından Barış Akarsu’yu o dönem yakından takip ettiğini belli eden bir paylaşımda bulunan Laçin; katıldığı yarışmada ona SMS göndererek destek verdiğini açıkladı ve bunun kendisi için bir ilk olduğunu söyledi.

Laçin’in açıklaması şöyle:

Yarışmalara hep eğlencelik gözüyle bakan ben hayatımda bir kere birini takım tutar gibi destekledim, kazansın diye SMS bile attım. Hiç tanımadan çok sevdim. Mekanın Cennet olsun çocuk #BarışAkarsu

bern-lacin-baris-akarsu-tweet.jpg

Magazin ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.