bir-zamanlar-cukurovanin-fadiki-polen-emre-evlilik-yolunda-ilk-adimi-atti

Polen Emre, ilk dizi oyunculuğuyla gönülleri fethetti. Bir süredir voleybolcu Mert Tetik ile aşk yaşayan Polen Emre, evliliğe ilk adımı attı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fadik karakterine hayat veren Polen Emre, ilk dizi oyunculuğuyla gönülleri fethetti. Sosyal medyada da büyük ilgi gören Polen Emre, yaptığı son paylaşımla takipçilerini sevindirdi. Bir süredir voleybolcu Mert Tetik ile aşk yaşayan Polen Emre, evliliğe ilk adımı attı. Mert Tetik ile kumsalda romantik bir yemek yiyen Emre‘ye sevgilisinden evlilik teklifi geldi. Mutlu anlarını sosyal medya hesabından paylaşan Polen Emre‘ye çok sayıda beğeni geldi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fadik karakterine hayat veren Polen Emre, ilk dizi deneyiminde gönülleri fethetti.
.

Dizideki başarılı performansıyla adından söz ettiren Polen Emre, sosyal medyada da ilgi görmeye başladı. Güzel oyuncu yaptığı son paylaşımla takipçilerini sevindirdi.
.

Bir süredir voleybolcu sevgilisi Mert Tetik ile birliktelik yaşayan Emre, sürpriz evlilik teklifiyle mutluluktan havalara uçtu.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Fadik’i Polen Emre evlilik yolunda ilk adımı attı!

Mersin’de kumsalda romantik bir ortam yaratan Polen Emre‘nin sevgilisi, bir anda yüzüğü çıkartıp Polen Emre’ye evlilik teklifi yaptı.

Bir Zamanlar Çukurova’nın Fadik’i Polen Emre evlilik yolunda ilk adımı attı!

Çok mutlu olan Polen Emre, sevgilisine “Evet” yanıtını verdi.

En mutlu anının fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan Bir Zamanlar Çukurova’nın Fadik’i Polen Emre‘ye beğeni yağdı..