Neck_Chest_Firming_Lotion

The Organic Pharmacy’nin kurucusu eczacı Margo Marrone, doğal bileşenlerle şekillendirdiği markasına her geçen gün yeni bir reçete kazandırıyor.

Bitkilerin gücüyle tedavi edeci merhemler üreterek tüm çalışma hayatını fitoterapiye adayan The Organic Pharmacy’nin kurucusu; eczacı Margo Marrone, doğal bileşenlerle şekillendirdiği markasına her geçen gün yeni bir reçete kazandırıyor. En son piyasaya çıkan ürünü ile boyun ve göğüs bölgesi sıkılaşıyor, elastikiyet kazanıyor.

Fitoterapi üzerine uzmanlaşmış eczacı, The Organic Pharmacy’nin kurucusu Margo Marrone; kullandığı birinci sınıf organik otlar ile özel reçeleri ile iyileştiren cilt ürünleri üretmeye devam ediyor. Bilirkişilerce dünyanın en güçlü markalarının başında yer alan The Organic Pharmacy, yeni nesil kozmetik öncüsü olarak öne çıkıyor. Marka, evrene saygılı duruşu, doğal içeriği ve homeopati enerjileri ile güçlendirilmiş formülleriyle her geçen gün daha çok ilgi görüyor.

Ot, aroma terapi yağları, vitamin ve tıpla ilgili olan her türlü doğal bileşeni simya ile güçlendirip derin kimya bilgisi ile harmanlayan Margo Marrone; piyasaya sürdüğü tüm reçeleri defalarca deneyip emin olduktan sonra bir de en güvenilir klinik testlerden geçirerek onaylarını alıyor, The Organic Pharmacy ambalajlarına giriyor.

Geçtiğimiz 20 yıl boyunca klinik, mağaza ve spa merkezlerinde 100 binlerce müşteri ile iç içe olma imkanına sahip olan The Organic Pharmacy kurucusu Margo; bugüne kadar ürettiği tüm reçetelerin ne kadar doğru ve başarılı olduğunu her geçen gün biraz daha anladığının altını çizerken “Cildimize nazik davrandığımız zaman, evren de bize güzel sonuçlar sunar.” diyor.

İşte markanın son keşifi:

Neck&Chest Firming Lotion

Kollajeni yoğunlaştıran ve canlandıran Hibiskus özü ile Amino acid zengini boyun ve göğüs şekillendirici losyon; Kigelia özü ile üst katmanlarda sağladığı güçlü şekillendirme özelliğinin yanı sıra antioksidan bitkisel gıdalar içerir.

Her gün tek kullanımı ile 28 günün ardından cilde elastikiyet kazandıran ve içten cildi nemlendiren Neck & Chest Firming Lotion’un; 42 günlük kullanımında göğüs ve boyun bölgesinde yoğun şekillendirme etkisine sahip olduğu klinik olarak kanıtlanmış.