2017 yılında nikah masasına oturan Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, önceki gün iki yaşındaki oğulları Karan ile birlikte alışveriş yaparken görüntülendi. Özçivit ile ailesi, muhabirlere poz vermeyi de ihmal etmedi

Mutlu evlilikleriyle magazin dünyasında örnek gösterilen Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, önceki gün oğulları Karan ile birlikte objektiflere takıldı. Akşam saatlerinde alışveriş merkezine gelen Özçivit ile ailesinin kıyafet uyumu gözlerden kaçmadı. 

Uyumları Dikkat Çekti

Stili ile her zaman dikkatleri üzerinde toplayan Evcen’in şıklığı ve tüm ailenin aynı renk tonlarını tercih etmesi dikkat çekti.El ele alışverişin keyfini çıkaran ünlü oyuncular, kendilerini görüntüleyen muhabirlerin objektiflerine poz verdi.İkili, gazetecilerle ayaküstü sohbet ettikten sonra İstinyePark’taki alışverişlerine kaldıkları yerden devam etti.

Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti oğulları ile alışverişte - Magazin haberleri

2017 yılında dünyaevine giren Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, 2019’da oğulları Karan’ı kucaklarına almıştı.

“Karan Tek Başına Oynayacak!”

İkili, geçtiğimiz aylarda Etiler’deki bir restorandan çıkarken görüntülenmişti. Çiftten Özçivit, oğulları Karan için gelen reklam tekliflerini soran muhabirlere, “Tek başına oynayacak. Öyle bir düşüncemiz var” şeklinde espri yapmıştı.

Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti oğulları ile alışverişte - Magazin haberleri

Böyle Bir Şey Düşünmüyoruz”

34 yaşındaki Fahriye Evcen ise, “Böyle bir şey düşünmüyoruz” açıklaması yaparak, reklam haberlerine son noktayı koymuştu.

“İkinci Çocuk” Sessizliği

Çift, “İkinci bir çocuk düşünüyor musunuz?” sorusunu yanıtsız bırakmıştı.

“Yorumlara Bakmıyoruz”

“Instagram paylaşımlarınıza gelen bazı kötü yorumlar sizi etkiliyor mu?” sorusuna yanıt veren Özçivit, “Canımız nasıl istiyorsa onu paylaşıyoruz, yorumlara bakmıyoruz” açıklamasını yapmıştı.