İkinci kez evlenmek için gün sayan Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl çiftinin nikâh töreninin detaylarına ulaştım. Çift, daha önce iddia edildiği gibi 14 Şubat’ta değil, 22 Şubat’ta Swissotel’de yapılacak bir törenle dünyaevine girecek

Şahitler Bakan Soylu Ve Sibel Can

Pandemi koşulları nedeniyle küçük bir davetli grubu eşliğinde evlenecek olan Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl’ın nikâh şahitliğini ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve ünlü sanatçı Sibel Can üstlenecek. Sinan Akçıl’ın bizzat aradığı Bakan Soylu, törene seve seve katılacağını belirtmiş.

Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl çifti 22 Şubat’ta evleniyorlar

Davul-Zurnalı İsteme Töreni

Bu arada çift, Türk örf ve adetlerine uygun bir isteme töreni de gerçekleştirdi. Kız istemeye Burcu Kıratlı’nın ailesinin evine davul-zurna ekibi ile giden Sinan Akçıl ve ailesi, site sakinlerini şaşırttı. Ancak bu mutlu güne komşular da kayıtsız kalamadı ve onlar da ritim tutarak, çifte mutluluklar diledi.

Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl çifti 22 Şubat’ta evleniyorlar

Balayı Como Gölü’nde

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl’ın gelinlik ve damatlığını ise ünlü modacı Hakan Akkaya hazırlıyor. Geçtiğimiz günlerde son provasına giden oyuncu Burcu Kıratlı’ya annesi Gül Erçetingöz de eşlik etti.

Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl çifti 22 Şubat’ta evleniyorlar

Düğün hazırlıkları tamamlanmak üzere, ben de çifte şimdiden mutluluklar diliyorum…
Unutmadan ekleyeyim, çiftin balayı için İtalya’nın romantik destinasyonu Como Gölü…