Sinan Akçıl ile ‘kıskançlık krizi’ ve ‘ihanet’ nedeniyle ayrıldığı iddia edilen Burcu Kıratlı’dan yeni açıklama geldi. “İlişkimizde hiçbir zaman üçüncü kişiler olmadı” diyen oyuncu, artık aşk hayatıyla değil mesleğiyle ön plana çıkacağını söyledi

Uzun zamandır birlikte olan Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı çiftinin sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bırakması ayrılık iddialarını da beraberinde getirmişti. Ayrılıkla ilgili ortaya iki iddia atıldı.. Buna göre; çift ilişkilerinde kıskançlık krizini aşamadı. Diğer iddia ise Sinan Akçıl’ın, Azeri bir güzelden bebek beklediği.

Çıkan haberlerin ardından bir süredir ayrı olduklarını kabul eden ikili, ‘”Her olayla birbirimize daha çok bağlanıyoruz, sevgimiz büyüyor. Bir kez daha iyi ki varsın ‘mucize’ dedikleri üç hece’ ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşım yapan Burcu Kıratlı, ‘Son açıklama’ başlığıyla şu mesajı yayınladı:
“Herkese merhaba. Bir kaç şey paylaşmak istiyorum sizinle. Maalesef elimde olmayan sebepler yüzünden ilişkim çok fazla magazin önünde yaşandı. Asla tercih edeceğim bir şey olmadığından bu da beni çok üzüyor.

Her ilişkide yaşanan problemleri, biz de bazen yaşıyoruz. Duygularıyla yaşayan ve bununla iş yapan iki insan olduğumuz için stratejik davranıp sakin durabilmek yerine aşkın getirdiği fevri yükselmeler yüzünden alınan ani kararlarımıza ve sözlerimize ve bütün bu durumlara sizlerde şahit oluyorsunuz.

İlişkimiz boyunca, ikimizde asla üçüncü şahıslara prim verecek olaylar yaşatmadık birbirimize. İftira atılır ama izi kalmaz bizde. Aşka yakışmayan durumlar söz konusu asla olmadı. Olamaz da. İçimiz rahat, birbirimize güvenimiz tam, daha sakin devam! Bir gün bu ilişki bitecekse kaderdir. Ama asla üçüncü kişiler değildir.

İsteğim. Daha önceki gibi işimle ve yeteneğimle güzel kalplerinize dokunmak. Bundan sonra daha dikkatli davranıp karşınıza sadece nefes aldığım oyunculuğumla çıkacağım. Siz de bu yolda bana destek olursanız çok mutlu olurum.”