Şarkıcı Sinan Akçıl, konuk olduğu programda; bir darılıp bir barıştığı oyuncu Burcu Kıratlı’dan kavgalı olduğu meslektaşı Ferhat Göçer’e kadar çarpıcı açıklamalar yaptı

Cihan Ersözlü’nün sunduğu, Youtube’da yayınlanan ‘Sanane Cihanna’ programının son konuğu Sinan Akçıl oldu.

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile biten ilişkisinden, sanat camiasına kadar çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Akçıl, “Benim konumum aslında Jay Z. Bir tek onun gibi Beyonce’mi bulamadım. Aslında buldum da, olmadı. Burcu ile evliliğimiz proje değildi. Ne var ki sürdüremedik. Karakterler çarpışmaya başladı. Şu anda konuşuyoruz ama bir ilişki yaşamıyoruz” dedi.

FAKE HESAP AÇTIM

“Fake Hesap Açtım” 

Ünlü aşrkıcı, “Burcu’dan ayrıldıktan sonra fake hesap açtım. Onu daha rahat ‘stalk’lamak için. Benden ayrılsa bile bir kadının kontrolümün altında olmasını severim. Öyle demeyelim de başına bir şey gelmesin diye tabii. Burcu’yu kaybetmek istemiyorum, çok saygı duyuyorum. Hayatımda kimse yok. Uzun süre de girmeyecek. En büyük arzum; bir kızımın olması” ifadelerini kullandı.

AJDA BENİ ÇOK ZORLADI

“Ajda Beni Çok Zorladı” 

Şarkı yazarken Allah ile baş başa kalmışım gibi hissediyorum. O yüzden Umre’ye gittim” diyen Akçıl, “Bu dönemde Ebru Gündeş, Ajda Pekkan ve Sibel Can’a şarkı yaptım. Ajda beni çok zorladı” şeklinde konuştu.

14 KİLO VERDİM

“14 Kilo Verdim” 

“Karantinada 12 kilo aldım, ayı gibi oldum” diyen sanatçı, “Sonra 14 kilo zayıfladım” diyerek sporu bırakmadığını söyledi.

FERHAT GÖÇER İLE KAVGAMIZ YARIM KALDI

“Ferhat Göçer İle Kavgamız Yarım Kaldı” 

Şarkıcı Ferhat Göçer, sahne aldığı düğünde meslektaşı Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri Hadise ve İzel’den bahsedince, Göçer’i en önden izleyen Burcu Kıratlı’nın mekanı terk ettiği iddia edilmişti.

“Pandemi nedeniyle Ferhat Göçer ile olan kavgamız yarım kaldı” diyen Akçıl, Ferhat Göçer’e hala küs olduğunu söyledi.

BURCU KIRATLI İLE AYRILDI

Burcu Kıratlı İle Ayrıldı! 

Sinan Akçıl’ın, Azerbaycanlı sevgilisi uğruna birlikte yaşadığı eski eşi Burcu Kıratlı’yı terk ettiği iddia edilmişti.

İhanet haberlerinin ardından açıklama yapan Akçıl, iddiaların doğru olmadığı ancak eski eşiyle ayrıldıklarını söylemişti. Ardından ünlü popçu, bu haber sayesinde yeniden barıştıklarını dile getirmişti.

Bu yaşananlardan sonra Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın ayrıldığı, hatta Akçıl’ın 4. Levent’te 150 metrekarelik bir stüdyo daire tuttuğu iddia edildi.