Magazin kulisleri, kısa süre önce biten Eda Taşpınar-Çağrı Atakan aşkının bir kurmacadan ibaret olduğu dedikodusuyla çalkalanıyor. 39 yaşındaki oyuncu, son günlerde kadrosuna dahil olduğu ‘Survivor 2021’ yarışması ile magazin gündeminde…

Yaz aylarında başlayan Eda TaşpınarÇağrı Atakan aşkının kurmaca olduğu iddia edildi. Atakan’ın, ‘Survivor 2021’ kadrosuna seçilince aşk oyununu bitirdiği öne sürüldü.

ikili, ortak dostları aracılığıyla Çeşme’de tanıştı. Sosyetik ikoncanın adı o dönem skandal bir aşk dedikodusuna karışmıştı.

SKANDALI ÇAĞRI İLE UNUTTURDU İDDİASI

‘Skandalı Çağrı İle Unutturdu’ İddiası 

Sosyal medyada hızla yayılan bu skandalı unutturmak isteyen Taşpınar, Atakan’la birlikteymiş imajı yaratmak istedi.

Sosyetik güzelin teklifini duyan Çağrı Atakan da şöhret olma fırsatı yakaladığını düşünüp ‘aşk oyunu’ oynamayı kabul etti.

İkili, sadece birkaç kere Nişantaşı ve Bebek gibi gazetecilerin olduğu mekanlarda boy gösterip aşk şovu yaptı.

Bu ‘aşk oyunu’ sayesinde Eda Taşpınar’ın skandalı unutturduğu, Çağrı Atakan’ın da şöhrete kavuştuğu iddia edildi.

DOSTÇA VE ARKADAŞÇA BİTTİ

Dostça Ve Arkadaşça Bitti” 

İki hafta önce ilişkilerinin bittiğini belirten Atakan, “Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak, ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu, dostça ve arkadaşça bitti. Hayırlısı olsun” demişti.

Survivor 2021 tanıtımında; 39 yaşındaki oyuncu, “Biraz sinirli biri miyim, yoksa eğlenceli mi? Ya da kazanmak için ölen biri mi? Bakalım birlikte göreceğiz, nasıl biriyim” ifadelerini kullanıyor.