Ünlü komedyen Cem Yılmaz, oğlu Kemal ile birlikte çıktığı alışveriş turunda, pandemi nedeniyle çocuklarına özel öğretmen tutan ünlü isimlere göndermede bulundu. Yılmaz, “Bazı ünlüler çocuklarına özel öğretmen tuttuğunu açıkladı. Sizin böyle bir girişiminiz olacak mı?” sorusunu “Türkiye’de çocuklar nasıl eğitim alıyorsa öyle olacak. Onlar bazı ünlüler. Biz normal insanlarız” şeklinde cevapladı

Oyuncu Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşkla gündemde olan Cem Yılmaz, önceki gün oğlu Kemal ile birlikte okul alışverişine çıktı.

Bir alışveriş merkezinden oğluna kırtasiye malzemeleri alan Yılmaz, aracına binmeden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“Onlar Bazı Ünlüler, Biz Normal İnsanlarız”

Oğlu Kemal için okul malzemeleri aldığını belirten komedyen, “Bazı ünlüler çocuklarına özel öğretmen tuttuğunu açıkladı. Sizin böyle bir girişiminiz olacak mı?” şeklindeki soruya, “Türkiye’de çocuklar nasıl eğitim alıyorsa öyle olacak. Onlar bazı ünlüler. Biz normal insanlarız” yanıtını verdi.

Cem Yılmaz: Onlar 'bazı ünlüler', biz normal insanlarız - Magazin haberleri

Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal’in araca biner binmez emniyet kemerini takmaya çalışması takdir topladı.

Ünlü komedyen, ardından yeni aldığı 5 milyon değerindeki aracına binerek, oradan ayrıldı.

Popçu Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde pandemi nedeniyle kızı Hira’ya sigortalı ve maaşlı özel öğretmen tuttuğunu açıklamış ve bazı çevrelerden tepki çekmişti.