columbia

Yaz tatiliniz için belirlediğiniz kalabalıktan uzak yeni rotalarınızın keyfini hayatın her alanında konfor sağlayan Columbia ürünleri ile çıkartacaksınız.

Columbia ile yepyeni maceralar doğanın keşfedilmemiş noktalarında açık hava tutkunlarını bekliyor. Yaz aylarında denizin ve sımsıcak güneşin tadını konfordan ödün vermeden çıkartmak için ihtiyacınız olan tüm ürünler Columbiada!

Günlük kullanıma uygun, stilden ödün vermeyen t-shirt’leri ile hem spor yaparken hem de güneşin ve sessizliğin tadını çıkartırken konforlu kalın. Pamuklu kumaş yapısı ile rahat bir formda tasarlanan bu t-shirt’ler ayrıca modern ve renkli tasarımları ile dikkat çekiyor.

Konforlu Columbia t-shirt’lerine üstün korumalarıyla eşlik eden Bora Bora şapkalar Omni-Shade™ teknolojisi ile 50 faktör güneş koruması sağlarken Omni-Wick™ teknolojisi ile şapkanın ter bandı yardımıyla nemin hızlıca buharlaşmasına olanak sunuyor. Gündelik veya sportif giyim tarzının vazgeçilmez tamamlayıcısı olan bu şapkalar aynı zamanda ayarlanabilir kordon ve ayarlanabilir arka kısmı ile de üstün fonksiyonellik sağlıyor.

Columbia, yaz tatilinizde, keyifle planladığınız rotalarınızda sizi güneşin zararlı ışınlarından güvenle koruyor.