columbia

Columbia’nın güneşin zararlı ışınlarından koruyan, üstün teknolojili, konforlu ürünleri ile keyifle planladığınız tatilinizin tadını güvenle çıkartacaksınız!

Columbia ’nın deniz tatillerinizde konforla kullanım için tasarlanmış ürünleri ile kalabalıktan uzak sahillerde sıcacık güneşin tadını çıkartacak, yaz tatilinizi keyifle geçireceksiniz.

Plaj voleybolunda, dubaya kadar yapılan yüzme yarışlarında, iskeleden yapılan zevkli atlayışlarda ve tüm sahil aktivitelerinizde ROATAN DRIFTER™ deniz şortu konforlu kalmanızı sağlayacak. Omni-Shield™ teknolojili suyu kaydıran ve hızlı kuruyan kumaşı ile üzerinizde gereksiz ağırlık olmadan hem karada hem de suda özgürce hareket edebilir, iç kısımdaki file dokusu ve konforlu kumaş yapısı sayesinde denizden plaja, plajdan denize gönlünüzce geçiş yapabilirsiniz. Tüm bu özelliklerine ek olarak ROATAN DRIFTER™ deniz şortu, Omni-Shade™ teknolojisi ile güneş kalkanı görevi gören özel yapılı kumaşı sizi güneş kremi olmaksızın zararlı ışınlardan korur.

Üstün teknolojilerle donatılmış Columbia deniz şortlarına konforuyla eşlik eden Columbia terlikleri sadece sahilde değil, plajda, sokakta ve yürüyüşlerde de keyifli bir kullanım deneyimi yaşatır. Columbia terlikleri Omni-Grip™ teknolojisi ile sağlam adımlar atma avantajı sunarken Techlite™ teknolojisi ile formüle edilmiş malzemesi darbe emici destek ve üstün koruma sağlar.

Columbia, denizde veya sahilde hayatın her alanında macera tutkunlarını güvenle koruyor.