Clear’ın, efsanevi futbolcu Cristiano Ronaldo ile birlikte geliştirdiği yeni şampuanı Legend by CR7, ünlü futbolcunun günlük saç bakım rutininden esinlenerek oluşturuldu.

Clear’ın, global marka yüzü de olan dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile birlikte geliştirdiği Clear Men serisinin yeni ürünü Legend by CR7; Ronaldo’nun saç bakım rutinlerinden esinlenerek hazırlandı. Clear Legend by CR7; gelişmiş formülü ile gün içinde aktif performans gösteren erkeklere hem sağlıklı görünen hem de güçlü bir saç vaadediyor.

Ünlü futbolcu, hayatına ayak uyduracak bir şampuan olarak tasarlanan; Clear Legend by CR7’nin geliştirilmesinde, kokusundan ve ismine kadar önemli süreçlerde Clear ekibiyle birlikte çalıştı.

Legend By CR7 efsaneler için tasarlandı.

Cristiano Ronaldo tarafından erkekler için özel olarak geliştirilen Legend by CR7; kepeği** ve yağı uzaklaştırarak temiz saçlara ve ferah bir saç derisine kavuşmanızı sağlıyor. Legend by CR7, deniz tuzu ve amino asit içeren formülüyle hem saç derisini besliyor; hem de tekrarlayan kepeklerin** de önlenmesine yardımcı oluyor.

“Efsanenin şampuanıyla sen de efsane ol” sloganıyla tüketiciyle buluşan Legend By CR7’nin şişesinde ise; Hong Kong’lu grafik tasarımcı Herman Lee’nin tasarladığı Cristiano Ronaldo illüstrasyonu yer alıyor.

**Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur.

Güzellik ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.