YouTube’da çektiği makyaj videolarıyla şöhreti yakalayan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, birkaç gün önce Dubai’ye gitti. Tatilin tadını çıkaran Bilic, son paylaşımıyla kafaları karıştırdı

‘Tatlıcı’ sevgilisi Berat Demir ile yollarını ayırdıktan sonra hayatına kimseyi almayan Danla Bilic’in aşk orucunu bozduğu iddia edildi.

Bilic, Sevgililer Günü’nde birlikte Dubai’ye gittiği Poyraz Teoman ile bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medya fenomeninin, “Suç ortağı” notuyla paylaştığı kare kafaları karıştırdı. İkilinin aşk yaşadığı iddia edildi. Ancak iki taraftan da konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

ÇOK PARA KAZANMIYORUM

“Çok Para Kazanmıyorum” 

Öte yandan Danla Bilic, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu. “Hiçbir zaman arkadaş çevreme çok fazla Youtuber ya da Blogger almamaya çalıştım.” diyen Bilic, sanıldığı kadar para kazanmadığını dile getirdi.

Bilic, “Ben ‘yatarak para kazanıyorsunuz’ sözünü hiç anlamıyorum. E öyleyse buyur sen de yap. Niye duruyorsun? Ayrıca öyle sanıldığı kadar çok para da kazanmıyoruz.” dedi.

Yemek yemeği çok sevdiği söyleyen Bilic, “Mide ameliyatından çıktığım zaman aç değilim ama canım mantı yemek istedi ama iki çatal yiyebiliyorsun. O mantıyı yiyemediğim için sinir krizi geçirdim” ifadelerini kullandı.