Dedeman Palandöken’de Yılbaşı Coşkusu Bambaşka

Kış turizminin gözdesi Palandöken’de bambaşka bir tatil deneyimi sunan Dedeman Palandöken ve Dedeman Palandöken Ski Lodge; muhteşem yeni yıl programı ile yılbaşını unutulmaz kılmak isteyen misafirlerini bekliyor.

Palandöken’in eteğinde unutulmaz bir yılbaşı tatili

Dünyanın en uzun ve dik pistlerinin bulunduğu; yamaç paraşütü, yapay buz tırmanış kulesi gibi alternatif eğlence alanlarının yer aldığı Palandöken, her seviyedeki kayak severi misafir ediyor. Palandöken’in karlı eteğine kurulan ilk otel olarak bölgenin kış turizmi cennetine dönüşmesinde rol üstlenen Dedeman Palandöken konuklarına benzersiz bir yılbaşı deneyimi vadediyor. 

Canlı müzik, Balkan orkestrası, havai fişek gösterisi, meşaleli kayak şovu, DJ performansı gibi birbirinden renkli etkinlikleriyle muhteşem bir yılbaşı gecesi hazırlayan Dedeman, yeni yılın ilk gününe Palandöken’de girmek isteyenlere de avantajlı konaklama fırsatları sunuyor.

Karlar içinde meşaleli kayak şovu ve havai fişek gösterisi

Dedeman Palandöken’de düzenlenecek yılbaşı etkinliği Ana Restorant’ta başlayıp Igloo Cafe&Bar’da devam edecek. Igloo Cafe&Bar’da gerçekleşecek olan yılbaşı programı, canlı müzik, Balkan orkestrası, DJ performansına ek olarak meşaleli kayak şovu ve havai fişek gösterisi yılın ilk saatlerine kadar sürecek. Dedeman Palandöken; dağın eşsiz manzarasını seyretme imkânı sağlayan Teleski Cafe’nin yanı sıra disko, kayak odaları, mini club ve oyun alanları gibi farklı mekanları ile yılbaşı eğlencesini hafta sonu tatiline dönüştürmek isteyenlere de eşsiz bir deneyim vadediyor. 

Balo ruhundan vazgeçemeyenlere özel yılbaşı programı

Dedeman Palandöken Ski Lodge ise, aileleriyle birlikte daha sakin bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenlere özel Akdora Balo Salonu’nda sıcacık bir yılbaşı balosu sunacak. Turkuaz Bar&Cafe’de ise aynı saatlerde eğlenceli bir DJ performansı misafirlerini müziğe doyuracak.