Ünlü oyuncu Demet Özdemir, önceki gün Üsküdar’da görüntülendi. Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla gündemde olan Özdemir, “Yazılanlar gibi uzun süredir ilişki yaşamıyoruz. İki aydır beraberiz” dedi. Oğuzhan Koç’un, Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşadığı dönemde Demet Özdemir ile yakınlaştığı iddia edilmişti

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Son dönemin popüler oyuncularından Demet Özdemir, Beylerbeyi’nde objektiflere takıldı. Özdemir, Oğuzhan Koç ile uzun süredir aşk yaşadıkları yönündeki haberlere açıklık getirdi.

Özdemir, “İlişkimiz çok yeni, her şey yolunda. Oğuzhan ile iki aydır birlikteyiz. Yazılanlar gibi uzun süreli bir ilişki değil.” ifadelerini kullandı.

Demet Özdemir'den son dakika Oğuzhan Koç açıklaması: Yazılanlar gibi değil!

Sevgilisi Oğuzhan Koç’a övgüler yağdırmayı ihmal etmeyen oyuncu, “Oğuzhan’ın sesini çok seviyordum. Zaten bütün şarkıları çok güzel. Son çıkan şarkısı (Hepsi geçiyor) en sevdiğim olabilir.” dedi.

Demet Özdemir'den son dakika Oğuzhan Koç açıklaması: Yazılanlar gibi değil!

İhanet İddiaları

Özdemir, 2017’de Oğuzhan Koç’un programına katılmıştı. Ünlü oyuncu, Oğuzhan Koç’u 4 Eylül 2019’da verdiği konsere de yalnız bırakmamıştı. Konsere o dönem Koç’un sevgilisi Yağmur Tanrısevsin de katılmıştı. Konserden 3 ay sonra ikili ayrılık kararı aldı.

Yağmur Tanrısevsin ile Ekim 2019’da ayrılan Koç’un, bir ay sonra Emirgan’da Demet Özdemir ile görüntülenmesi ihanet iddialarını da beraberinde getirdi.

Aynı mekandan çıkan ikiliden Demet Özdemir, kısa bir süre sonra yolda taksiden inip, Koç’un aracına binmişti.

İkili, beraber şarkıcının Beykoz’daki evine giriş yapmıştı.

Demet Özdemir'den son dakika Oğuzhan Koç açıklaması: Yazılanlar gibi değil!

Bu gelişmeler üzerine Yağmur Tanrısevsin, sıkı dostu olan Demet Özdemir’i sosyal medyada takipten çıkmıştı.

‘Aşk Bombası’

İki ay önce Çeşme’de gözlerden uzak tatil yapan çiftten Demet Özdemir, aşk sorularına, “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” demişti.

Demet Özdemir'den son dakika Oğuzhan Koç açıklaması: Yazılanlar gibi değil!

Aşka Küsmedim’

Oğuzhan Koç, yaklaşık dört yıllık birliktelik yaşadığı oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile yollarını ayırmasının ardından, “Aşka küsmedim, aşka küsülür mü hiç? Hayat devam ediyor” açıklamasını yapmıştı.