Saatte sportif şıklıktan vazgeçemeyenlerin markası Diesel’in yeni modelleri deri detaylı tekstil kayışları ve degrade camlarıyla adeta bir renk armonisi yaratıyor

Dinamik bir duruşa ve sportif şıklığa sahip tasarımlarıyla dikkat çeken Diesel’in en yeni modelleri, dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla saat tutkunlarıyla buluşuyor. Yeni modellerde ilk göze çarpan çelik kasayla daha da vurgulanan degrade cam ve Diesel yazılı deri detaylı gri tekstil kayış oluyor. Pürüzsüz çelik kasa ise her iki modelin de büyüleyici etkisini artırıyor.

Kadranı detaylarla zenginleştirilen model, outdoor sporlardan hoşlanan aktif erkeklere hitap ediyor. Kadran üzerinde kullanılan Diesel logolu siyah yüzey ise tasarıma son noktayı koyuyor. Daha yalın bir kadrana sahip model ise iddiasından hiçbir şey kaybetmeden sportif bir şıklık sergiliyor.

Diesel’in farklı zevklere hitap eden zengin saat koleksiyonunu Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.