kurtarıcı parçalar

Her kadının dolabında bulunması gereken kurtarıcı parçalar vardır. Moda sürekli değişir ancak bu parçaların modası asla geçmez! İşte o ‘olmazsa olmaz’ parçalar…

Jean pantolon 

Listenin ilk sırasında kesinlikle jean pantolon var. Günlük hayatımızın vazgeçilmez kıyafetlerinden olan jean pantolonları dilediğiniz kombine uyarlayabilirsiniz.

Jean pantolonları tişört-sneaker ile kullanarak spor, gömlek-sneaker giyerek ile spor/şık, crop top-stiletto ve ceket ile kombinleyerek de oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Siyah pantolon 

Siyah pantolonun her çeşidine bayılıyoruz. Tıpkı jean pantolonlar gibi siyah pantolonun her çeşidi de hem spor hem de şık tarza uyarlanabiliyor. Eğer hala yoksa dolabınıza mutlaka birkaç farklı tarzda siyah pantolon almalısınız.

Deri ceket 

Mevsim geçişlerinde dışarı çıkarken üzerinize alabileceğiniz kurtarıcı parçaların başında deri ceket geliyor. Elbise, etek, pantolonlar, tayt, tişört, gömlek ve sweatshirtler ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz deri ceket hem şık hem de havalı görünmenin en kolay yollarından.

Sweatshirt 

Günlük hayatın kurtarıcı parçalarından biri de kesinlikle sweatshirt’ler. Over size, kapüşonlu, rengarenk sweat’ler spor şıklığı yakalamanıza yardımcı olacak.

Siyah elbise 

Davetlerde, iş görüşmesinde, plansız bir akşam yemeğinde sizi kurtaracak bir parça varsa o da siyah elbisedir. Midi, mini ve maxi boy siyah elbiseleri bolca takı ile tamamlayın, trençkot ya da deri ceket ile kombinleyin. Sizden havalısı yok!

Kalem etek 

Her yaşa uygun olan kalem etekler ‘resmi’ havasından çoktan kurtuldu bile. Topuklu ayakkabılar ile oldukça şık ve çekici bir imaj yaratırken, kalem etekleri spor ayakkabılar ve tişörtler ile kombinleyebileceğinizi de unutmayın.     

Beyaz gömlek 

Beyaz gömlek kadar müthiş kurtarıcı bir parça daha var mı bilmiyoruz. Bize göre listenin ‘en kurtarıcısı’ beyaz gömlek. Kombinlendiği her şey ile harika duran beyaz gömleklerden bir tane değil, çeşit çeşit almanızı öneririz.