dolce-gabbana

Şık tasarımlarıyla adından her zaman söz ettiren Dolce&Gabanna bu yaz gözlükleriyle de çok konuşulacak. Yeni sezon D&G gözlükler…

Bu sezonun en şık, en alımlı, en modern gözlükleri Dolce&Gabanna koleksiyonunda yer alıyor. Renkli çerçevelerden metallere, büyük çerçevelilerden yuvarlak çerçeveliye ne isterseniz bu koleksiyonda var.

Kadın Koleksiyonu Güneş Gözlüğü

DG4373

Kare ve kadınsı: Farklı kalınlıkları ve özel baskılarla geliştirilmiş dolgun ve şeffaf asetatların kombinasyonuyla öne çıkan ön parça, bu güneş gözlüğünü modern şıklığın simgesi haline getiriyor.

Altın kaplamalı metalden köprüsü ve saplarıyla daha da sofistike bir hale getirilen model, siyahın yanı sıra şu seçeneklerle sunuluyor: pembe aynalı ve degrade lensli donuk pembeve Havana ve buğulu degrade lensli leopar baskılı siyah. Saplar, işlenen Dolce&Gabbana logosuyla zenginleştiriliyor.

DG4378

Bu güneş gözlüğü kedi gözü biçimiyle tasarlandı. Klasik ve feminen model, ön parçaya kattıkları çok renkli katman etkisiyle öne çıkan özel asetatlar sayesinde modern bir dokunuş kazanıyor.

Sofistike renk seçenekleri: Koyu şarap rengi ve turkuaz, Havana ve degrade ile aynalı tonlardaki lenslerle bir araya getiriliyor. Buğulu degrade lensli siyah seçeneği de bulunan model, Dolce&Gabbana logosuyla süslenmiş sarı altın ve pembe altın metalden hafif ve ince saplara sahiptir.

DG6130

Bu şık, yuvarlak güneş gözlüğü naylon fiber malzemeden üretilmiştir. Ön parçanın üst kısmını şekillendiren plise deseni, her Dolce&Gabbana kreasyonunda karakteristik olarak yer alan ayırt edici terzi işçiliği dokunuşudur.

Modelin kendine has sofistike görünümü, altın kaplamalı metalden köprü ve ince saplarla vurgulanır. Konyak rengi ve buğulu degrade lenslerle eşleştirilen şeffaf siyah, kahverengi ve şarap renginin klasik tonlarıyla sunulan gözlük, sap uçlarındaki DG harfleriyle ve ön parçanın kenarlarındaki DG harfleriyle zenginleştiriliyor.

DG2254H

Bu şık güneş gözlüğü, altın kaplamalı metalden yapılmıştır. Kedi gözü biçimli modele, parlak mineli, dantelli ve krem rengi farklı boyutlarda incili alternatifleri bulunan ön parçanın üst açısını genişleten hafif ve incelikle işlenmiş çerçeve eşlik eder. Şık ve feminen bir cazibeye sahip modelin iki versiyonu vardır: buğulu degrade lensli siyah ve uyumlu renkli lenslere sahip şarap rengi. İnce saplara Dolce&Gabbana logosu işlenmiştir. Model, özel pembe muare ambalaj ile zenginleştirilmiştir.

Erkek Koleksiyonu Güneş Gözlüğü

DG6137

Kararlı ve modern: Metalden ve siyah naylon fiberden yapılmış bu kare güneş gözlüğünün kalın sapları “Dolce&Gabbana Milano Italia” logosuyla zenginleştirildi.

Modelin ön parçasında Dolce&Gabbana logosuyla zenginleştirilmiş metal parçalı daireler yer alıyor ve bunlar üst kısımdaki kalın çerçeveyle destekleniyor.

Sofistike erkek şıklığını ortaya çıkaran bir aksesuar olan bu model, şu seçeneklerle sunuluyor: kahverengi lenslerle eşleştirilen bronz, siyah lenslerle eşleştirilen altın metal veya gümüş ve gunmetal aynalı lensler.

DG2250

Bu metal güneş gözlüğü zarif ve orijinal geometrik bir çerçeveyle öne çıkıyor. İnce ve minimal bu model, çerçeveyi geometrik ikili köprü ve grogren desenle süslenmiş saplar gibi sofistike ayrıntılarla zenginleştiren ikonik Dolce&Gabbana 45° kesime sahip.

Bu güneş gözlüğü siyah lenslerle birleştirilmiş siyah, mat siyah ve altın veya aynalı lenslere sahip gunmetal versiyonla sunuluyor. Ayarlanabilir burun pedleri mükemmel bir uyumu temin ediyor. Saplar “Dolce&Gabbana Milano Italia” logosuyla kişiselleştiriliyor.

DG6134

Bu kare güneş gözlüğü, hacim ne kadar büyük olursa olsun üst düzey hafifliği garantileyen, naylon fibere uygulanmış gelecek nesil step enjeksiyon teknolojisiyle öne çıkıyor. Kristalile eşleştirilen gümüş versiyonu ile siyah ve kristal versiyonları bulunan bu modelin sapları “Dolce&Gabbana Milano Italia” logosuyla kişiselleştirildi.

DG6132

İkonik Domenico modelinin evrimi: Naylon fiberden yapılmış bu güneş gözlüğü, hafif kare silüeti ve Dolce&Gabbana Milano Italia” logosuyla kişiselleştirilmiş kalın metal sapları ve ayrıntılarıyla öne çıkıyor.

İki renkli bir ön parçaya ve uyumlu lenslere sahip model iki seçenekle sunuluyor: simsiyah üst kısım ile gri kristal veya konyak rengi alt kısım.

Moda ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için lütfen tıklayınız.