Done_by_Deer___Lifestyle___Aktivite_Mat____4_

İskandinav tasarımı Done by Deer, her bir öğeyi mükemmel kılmak için yenilikçi tasarım, güvenlik ve renklerin cesur kullanımını birleştiriyor.

Modern İskandinav tasarımı nı bebekler ve çocuklar için keyifli ve eğlenceli özellikler ile birleştiren Done by Deer; her bir öğeyi mükemmel kılmak için yenilikçi tasarım, güvenlik ve renklerin cesur kullanımını birleştiriyor.

Done by Deer koleksiyonunda yer alan ürünlerin dekupe ve lifestyle görselleri ile güncel fiyat ve içerik bilgilerine http://bit.ly/donebydeerturkiye linkinden ulaşabilirsiniz.

Done by Deer Lifestyle Yemek Takımı

Minimal İskandinav tarzını kullanışlı ürünlerle buluşturan Done by Deer bebek odası mobilyaları, depolama ve saklama çözümleri, aktivite alanları, yatak takımları, battaniyeler, müslinler, tabaklar, kaseler, bardaklar, önlükler ve çok daha fazlası ile geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Bebeklerin ve çocukların gelişim aşamalarını üretim anlayışının en başına yerleştiren Done by Deer; minikler ve aileleri için ev içi ve ev dışı yaşamı kolaylaştırmak amacı ile ürünler tasarlıyor.

Done by Deer Hediye Seti Happy Dots Pudra

Her bir ürünü %100 dost canlısı olan ve sıkı Avrupa güvenlik standartlarına uymak için detaylı testlerden geçirilen Done by Deer; üretim felsefesinden taviz vermeyerek her bir üründe miniklerin yaratıcılıklarını ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Done by Deer Yummy Kupa

Şubat 2017’deannedukkan.com ve Larisa and Pumpkin markalarının sahibi ve Natursutten’in Türkiye distribütörü YG Group öncülüğünde Türkiye’ye gelen Done by Deer, kısa sürede Türkiye’de de ebeveynlerin büyük sevgisini kazandı. Şu anda annedukkan.comshop.buseterim.com.trkidslivingetc.comkeyifbebesi.com.trmotherlens.commiyamiyashop.combalabino.comurbanbabystore.com ve amazon.com.tr internet siteleri ile İstanbul’da Kids Living etc., Keyif Bebesi, Sakarya’da Miya Miya Design, Mersin’de Balabino, Bursa’da Kids and Nests, Kayseri’de Kids and Kits mağazalarında satışta olan Done by Deer ürünleri, kısa bir süre içerisinde farklı online ve fiziksel mağazalarda da yerini alacak.

Done by Deer‘in birbirinden sevimli ve kullanışlı ürünlerini detaylı olarak incelemek isterseniz www.donebydeer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.