_D_R_BurakKut

Müzikseverlere keyifli anlar yaşatan D&R’la Evde Müzik, bu hafta Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Burak Kut’u ağırladı.

Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, D&R canlı yayınlarıyla hayranlarının evlerine geliyor. Müzikseverlere keyifli anlar yaşatan D&R’la Evde Müzik, bu hafta Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Burak Kut’u ağırladı. @dr_dunyasi Instagram hesabından ve DR_Dünyası Youtube sayfasından yayınlanan konser, Burak Kut hayranlarından yoğun ilgi gördü.

D&R’la Evde Müzik birbirinden değerli sanatçıların katılımıyla devam ediyor! Daha önce Nükhet Duru’yu ve Derya Uluğ’u konuk eden D&R’la Evde Müzik, bu hafta başarılı şarkıcı Burak Kut’u ağırladı. Burak Kut, canlı yayınlanan konserde D&R takipçilerine müzik ziyafeti sundu.

Benimle Oynama, Yaşandı Bitti, Bebeğim gibi her biri hit olmuş şarkılarını dinleyenleri için seslendiren Kut; Türk müziğinin usta isimleri Barış Manço ve Cem Karaca’nın şarkılarına da repertuarında yer verdi.

İnsanların zor zamanlarda sevdiklerinin kıymetini daha iyi anladıklarını söyleyen Burak Kut; pandemi döneminde büyük bir özveri sergileyen sağlık çalışanları ve emniyet güçlerine teşekkür etti. Yeni albümünün müjdesini de veren başarılı sanatçı, “Çok yakında yeni şarkılarla buluşacağız” dedi.

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, her Çarşamba @dr_dunyasi Instagram hesabından ve DR_Dünyası Youtube sayfasından yayınlanan konser serisi D&R’la Evde Müzik ile ünlü isimleri hayranlarıyla buluşturuyor. D&R’la Evde Müzik, 17 Haziran’da İzel konseriyle devam edecek.