Son birkaç yıl, bizi büyük beden jumper’ın tüm ihtişamıyla baş başa bıraktı. Görmeye alıştığımız over size parçalar gün geçtikçe renklenip, çeşitlendi. Peki Ekim ayında bizi neler bekliyor? İşte moda severler için kombin önerileri

Color-Pop Hırka + Baskılı Pantolon 

Geçtiğimiz senelere kadar kış sezonunda bu kadar renkli giyinmeyi aklımızdan bile geçiremezdik. Ancak seneler, modayı da değiştirdi! Bu dikkat çekici, eğlenceli tonlar artık kış kombinlerinin de vazgeçilmezi.

Hırka + Kareli Pantolon

Hırka + Kareli Pantolon 

Bizim gibi bir triko aşığıysanız, bu Ekim ayında kendinize kombinlerinizi tamamlayacak kareli bir pantolon edinmeniz gerekiyor! Çünkü bu kareli pantolonlar hem retro havası hem de havalı duruşu ile sizi güçlü bir tarz sahibi yapacak.

Püskül Ceket + Breton Kazak + Kot

Püskül Ceket + Breton Kazak + Kot

Birkaç sezon önce püsküle doyduğumuzu sanıyorduk ki, bu trend kendini tekrar hatırlatmayı başardı. Sonbahar/Kış sezonunda da püsküllü ceket ve çizmeler ‘hit’ parçalar arasında yer alacak.

Siyah Jumper + Örgü Etek + Diz Boyu Çizme

Siyah Jumper + Örgü Etek + Diz Boyu Çizme 

En iyi bildiğimiz kombinlerden bir tanesi de; siyah monokrom! Hem elegant hem de oldukça havalı bu kombini, aksesuarlarınız ile bambaşka bir görünüme sokabilirsiniz.