Elidor Udemy2

Genç kadınlar Udemy ile yabancı dil, programlama, iş hayatı, etkili öğrenme, sanat ve spor gibi alanlarda eğitimlerden online olarak faydalanabiliyor.

Elidor, genç kadınların geleceklerine değer katacak kişisel gelişim eğitimleri için Udemy çevrimiçi öğrenme platformu ile iş birliğini, gösterilen ilgi nedeniyle 15 Temmuz’a kadar uzatıyor. Genç kadınlar Udemy aracılığıyla yabancı dil, programlama, iş hayatı, etkili öğrenme, sanat ve spor gibi alanlarda eğitimlerden online olarak faydalanabiliyor.

Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor*, genç kadınlara geleceklerine değer katacak olasılıkların kapısını aralamak için yaptığı çalışmalara devam ediyor. Çevrimiçi öğrenme platformu Udemy ile geçtiğimiz ay bir işbirliği yaparak platformda yer alan farklı alanlardaki eğitimlerle genç kadınların kişisel gelişimine ve becerilerine katkı sağlamayı hedefleyen marka, gördüğü ilgi nedeniyle kampanyayı 15 Temmuz’a kadar uzatma kararı aldı. Mayıs ayından bu yana 21 bin eğitim kodu dağıtılan kampanyada en çok ilgi gören eğitimler ise işletme, yabancı dil ve bilgisayar programlama oldu.

İş birliği kapsamında Udemy’de genç kadınlar tarafından en çok tercih edilen dokuz farklı kategoriden 30 eğitime online olarak Elidor ürünlerinden elde edilen kampanya kodu ile erişilebiliyor. Eğitimlerden faydalanmak isteyenlerin elidor.com.tr web sitesinde yer alan formu doldurmaları ve kendilerine gönderilen link üzerinden eğitime hizmet bedelsiz kod ile katılmaları gerekiyor. Sanat, işletme, hızlı öğrenme, yabancı dil, görsel tasarım, programlama ve web geliştirme, spor kategorilerindeki eğitimlere 15 Temmuz’a kadar kayıt yapılabiliyor, seçilen eğitim ise dilenen sürede tamamlanabiliyor.

Salgın Döneminde Çevrimiçi Eğitimlere İlgi Arttı

Sosyal mesafeyi korumak için okulların ve ofislerin evlere taşındığı ve herkesin bu yeni gerçekliğe adapte olmaya çalıştığı bu günlerde, çevrimiçi eğitimlere ilgi de artış gösterdi. Udemy’de de dünyadaki pandemi döneminin başlangıcından bu yana kayıt yaptıranların sayısında %425 oranında bir artış görüldü.

Eğitim ve öğrenim alanında dünyanın lider platformu olan Udemy, milyonlarca öğrencinin başarıya giden yolda ihtiyaç duyacakları becerilere erişimini desteklemektedir. Udemy, platformu aracılığıyla bireylerin, şirketlerin, hükümetlerin sürekli gelişmekte olan geleceğe hazırlanmasına yardımcı olur. En iyi işletme ve teknik beceri eğitimlerinden oluşan koleksiyonu ile kuruluşlara kurum içi uzmanlık geliştirme ve çalışanlarının öğrenme ihtiyaçlarını karşılama imkanı verir.

*Türkiye’nin Lovemark’ları 2018 araştırması MediaCat önderliğinde Ipsos tarafından, 15-55 yaş aralığında Türkiye temsili 3090 kişiyle (1474 Kadın – 1616 Erkek) bilgisayar destekli telefon görüşmeleri tekniği (CATI) kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Araştırma sonuçlarına göre Elidor, Şampuan kategorisinde birinci olarak kategorinin Lovemark’ı olmuştur.