Ünlü YouTuber Enes Batur, Twitter hesabından, “Sarışınlar varken esmerlere bakanlar… Evinde Ferrari varken dışarıdaki Tofaş’a bakmak gibi…” mesajını paylaştı. Batur’un bu paylaşımı tepki topladı

Koronavirüse yakalandıktan sonra karantinadan kaçan ve emniyet birimleri tarafından öğrenci yurduna yerleştirilen Enes Batur’dan bir skandal daha geldi.

Batur, önceki akşam sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ile tepki çekti. Batur, “Sarışınlar varken esmerlere bakanlar… Evinde Ferrari varken dışarıdaki Tofaş’a bakmak gibi…” ifadelerini kullandı.

Ünlü Youtuber bu açıklamasıyla büyük tepki topladı. Özellikle kadın takipçileri bu skandal sözleri affetmedi.

KARANTİNADAN KAÇTI

Karantinadan Kaçtı 

Ünlü Youtuber Enes Batur, geçtiğimiz aylarda karantina kurallarını hiçe saymıştı. Enes Batur’un koronavirüse yakalanmasına rağmen evinde izole olmadığı ortaya çıktı. Bu gelişme üzerine emniyet birimleri harekete geçti. Filyasyon ekipleri Sungurtekin’in Beykoz’daki lüks villasında denetleme yaptı. Ancak Enes Batur evinde bulunamadı.

Enes Batur’un evinde olmadığı belirlenmesinin ardından Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Karantina kurallarını ihlal eden Enes Batur ve kız arkadaşı Sancaktepe’de bulunan İyi Maya Öğrenci Yurdu’na yerleştirildi.