Estée Lauder Yeni Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz Kremi ile Tanışı

Göz çevresi bakımında bir devrim! Ekran ışıklarına karşı korumasıyla birlikte sadece 2 haftada koyu halka görünümünde azalma sağlayan yepyeni bir göz kremi.

Estée Lauder, 2013’ten beri ışığın cilt üzerindeki etkilerini araştırmaya devam ediyor. 2018’de yapay ekran ışıklarına maruz kalmanın cilt hücrelerinde doğal gece onarımını bozduğunu ve bunun da hızlı cilt yaşlanması belirtilerine yol açabileceğini keşfetti. İlk defa,Estée Lauder bilim insanları ekran ışıklarına maruz kalmanın cilt hücrelerinde 2 kat fazla serbest radikal üretimine neden olduğunu ortaya çıkaran çok öenmli bir araştırma geliştirdi.1

Ekran ışıklarına karşı savaşmak için çift etkili YENİ Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz Kremi ile tanışın. Özel FR-Defense™ teknolojsi cildin çevresel faktörlere karşı direnmesine yardımcı oluyor. Jel formlu krem ayrıca cilde zarar veren serbest radikalleri nötralize ediyor ve tüm göz bölgesinin görünümünü güçlendiriyor. Artık Chronolux™ Power Signal Teknolojisi de içeren formül, koyu halkalar, ince çizgiler, kuruluk ve şişkinlik dahil olmak üzere göz çevresindeki ilk yaşlanma belirtilerini azaltmak için cilt onarımını gözle görülür şekilde artırmaya yardımcı oluyor. YENİ Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz Kremi, genel görünüm, renk, konum ve yoğunluk dahil olmak üzere koyu halkaların temel yönlerini hedefleyerek sadece 2 hafta içinde koyu halka görünümünü azaltıyor. Sadece 1 haftada göz altındaki çizgi görünümü azalır ve formül tek uygulama ile 100 saat nemlendirme sağlıyor. Hassas göz çevresi daha aydınlık,daha pürüzsüz ve daha canlı bir görünüme kavuşuyor.

CİLT BİLİMİ: SERBEST RADİKALLER

Cildi yaşlandırdığı bilinen serbest radikaller, cildi tahrişe neden olmak ve kolajene zarar vermek gibi çeşitli şekillerde etkileyebiliyorlar ve bu da koyu halkalar gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerine neden oluyor. Kirlilik ve ekran ışıkları gibi dış etkenlere maruz kalmak cilde zarar veren serbest radikallere neden oluyor. Gece cilt bakımında uzman olan Estée Lauder bilim adamları, ekran ışıklarına maruz kalmanın cildin kendine zarar veren serbest radikal üretimini arttırdığını keşfetti.

TEKNOLOJİ

Görünür Serbest Radikal Hasarlarıyla Mücadele Etmek İçin Çifte Eylem: Direnç + Nötralize

• Özel FR-Defense™ teknolojisi, cildin görünür çevresel etenlere karşı direnmesine yardımcı oluyor.

• E Vitamini de dahil olmak üzere güçlü antioksidanlar içererek 8 saatlik antioksidan koruma ile zararlı serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı oluyor.

Kapsamlı Onarım: Chronolux™ Güç Sinyali Teknolojisi

• Yeni Jel Göz Kremi, Estée Lauder’in özel Tripeptid-32’sini içeren Advanced Night Repair serumuna güç veren tescilli onarım teknolojisi olan Chronolux™ Güç Sinyali Teknolojisine sahip ilk göz kremi.

o Advanced Night Repair Göz Kremi göz çevresi görünümünü yeniliyor, görünür sonuçlarla cildin doğal gece ve gündüz ritmini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı oluyor.

KOYU HALKA UZMANLARI

Artan cilt hasarlarına yol açan serbest radikaller, göz çevresi yaşlanmasının diğer ilk belirtilerinin yanı sıra koyu halkaların ortaya çıkmasına neden oluyor. Estée Lauder bilim adamları, koyu halkaları tümüyle (genel görünüm, konum, renk ve yoğunluk) anlamak için tüm etnik kökenlerden 5.000 kadında koyu halkaları araştırmak için 15 yıl harcadılar. Bu önemli araştırmayla desteklenen YENİ Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz Kremi, daha aydınlık, daha canlı görünen göz çevresi için koyu halkaların tüm önemli yönlerini hedef alacak şekilde formüle edilmiştir.

KANITLANMIŞ KLİNİK SONUÇLAR

  • Koyu halka görünümü sadece 2 hafta içinde azalır.2
  • Koyu halkaları tüm konumlarıyla hedef alacak şekilde formüle edilmiştir.2
  • Mavi/mor ve kahverengi karışımı da dahil olmak üzere koyu halkaların görünümünü azaltır.2
  • Çizgiler ve göz yaşlanmasının ilk belirtileri hızla azalır.
  • Yoğun besleyici formül 100 saate kadar nemlendirir.3
  • Anında gözler daha aydınlık ve daha canlı görünür.

DUYUSAL TESTLER4

 HEMEN

• Kadınların %97’si göz çevresinin yumuşak ve esnek olduğunu söyledi.

• Kadınların %96’sı gözün yatıştığını, rahatladığını ve beslendiğini söyledi.

• Kadınların %94’ü göz çevresini yenilenmiş hissettiğini söyledi.

 1 HAFTA SONRA

• Kadınların %97’si göz çevresinin daha pürüzsüz olduğunu söyledi.

• Kadınların %93’ü göz çevresinin daha aydınlık, daha canlı göründüğünü söyledi.

• Kadınların %91’i göz çevresinin sağlıklı ve enerjik göründüğünü söyledi.

3 HAFTA SONRA

• Kadınların %92’si yorgun gözlerin daha dinlenmiş, daha canlı göründüğünü söyledi.

• Kadınların %92’si göz bölgesindeki cilt dokusunun daha yenilenmiş göründüğünü söyledi.

• Kadınların %91’i göz çevresinin daha genç göründüğünü söyledi.

• Kadınların %89’u yaşlanmanın ilk belirtilerinin azaldığını söyledi.

 4 HAFTA SONRA

• Kadınların %84’ü çizgi görünümünün azaldığını söyledi.

ÜRÜN DENEYİMİ

Yeni Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz Kremi, orijinaliyle aynı sevilen dokusu ile süper ipeksi, hafif ve ferahlatıcı bir his veriyor.

Kullanımı: Tüm göz çevresine sabah-akşam uygulayın.

Dermatolog ve oftalmolog tarafından test edilmiştir. Aknejenik/komedojenik değildir.

ÖZENLE İŞLENMİŞTİR

Yeni Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz Kremi, %15’e kadar tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış geri dönüştürülebilir bir cam kavanozda yer alır. FSC sertifikalı kartonu da geri dönüştürülebilirdir. Geri dönüştürülebilirlik yerel kurallara bağlıdır.

Estée Lauder cilt için güvenli, yüksek kaliteli malzemeler kullanır.

2033’e kadar patentlidir. Her yaş, cilt tonu ve cilt tipi için uygundur.

YENİ Advanced Night Repair Supercharged Jel Göz

Kremi’ni www.esteelauder.com.tr’de, Boyner, Beymen, Sephora mağazalarında ve online’da bulabilirsiniz.