ev modası

Evde zaman geçiriyor olmanız, kendinizi en iyi hissetmenizi sağlayacak ev kıyafetleri giymeyi bırakmanız gerektiği anlamına gelmez.

Corona virüs salgınından dolayı evde vakit geçirdiğimiz süre arttı. Ev hayatı genellikle en rahat olanı giymek etrafında döner. Ancak, evde zaman geçiriyor olmanız, kendinizi en iyi hissetmenizi sağlayacak ev kıyafetleri giymeyi bırakmanız gerektiği anlamına gelmez.

Yüzünüzde bir gülümseme yaratacak parçaları giymenin yollarını bulun

Oturma odanızda dinlenirken maksimum uzunlukta bir elbise giymeniz gerektiğini söylemiyorum ancak denenmiş ve test edilmiş bu favori parçayı kullanmak sizi anında daha iyi hissettirmenin basit bir yolu.

Biraz renk ekleyin

canlı renkler

Canlı renkler giymenin ruh halinizde olumlu bir etkisi olduğunu biliyor muydunuz? Gri, siyah ve lacivert gibi sıkıcı tonlardan kendinizi kurtarıp; daha neşeli ve canlı renkler giymeye özen gösterin.

Saç aksesuarları

Saçlarınıza normalde harcadığınızdan çok daha az zaman harcıyor olabilirsiniz. Ancak ileride, bugünlere baktığınızda evde bile çok iyi hissetmiş ve görünmüş olmak istemez misiniz? Saçlarınızda mükemmel bir fön olmasına gerek yok ancak eğlenceli bir saç aksesuarı tüm kıyafetinizi değiştirecek.

bakımlı eller

Bakımlı eller

Bazen, bakımlı tırnaklar, yapılı saçlar veya bir göz kalemi gibi basit müdahaleler; daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Bu küçük müdahaleler çok büyük farklar yaratmasa da ne giyerseniz giyin kendinizi bakımlı ve güzel hissetmenizi sağlar.