Oyuncu Fahriye Evcen ile eşi Burak Özçivit, önceki gün Akatlar’da bir mekandan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan çiftten Evcen, oğlu Karan’ın bakıcısı olmadığını söyledi

Ailece yemek yiyen ikili, basın mensupları ile ayaküstü sohbet etti. Evcen, “Burak setten çıkmıştı. Bir akşam yemeği yiyelim dedik” dedi.

34 yaşındaki oyuncu, oğlu Karan için “Çok hareketli bir çocuk, çok aktif” dedi.

BAKICIMIZ YOK

‘Bakıcımız Yok’ 

Evcen, “Karan’a bakıcı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Valla şuan hiçbir bakıcı yok” yanıtı verirken, Özçivit, “Böyle idare ediyoruz çok güzel” diye yanıt verdi.

Uzun zamandır setlerden uzak olan Evcen, gelen teklifleri oğlu ile vakit geçirmek için geri çevirmişti.

Muhabirlerin konu ile ilgili soruları karşısında Evcen, “Ben çok özledim ama tabii ki Karan’ın biraz daha büyümesini beklemem gerekiyor şöyle biraz daha vaktimiz var. Geri dönmek istiyorum görüştüğümüz şeyler var ama zamanla belli olacak” dedi.

KARANI SETE GÖTÜRÜRÜM

‘Karan’ı Sete Götürürüm’ 

Muhabirlerin, “Karan’ı sete götürür müsünüz?” sorusuna Fahriye Evcen, “Çalıştığım zaman muhtemelen bir destek alacağım ama sette yanıma alacağım günler olur elbette” dedi.

Özçivit, eşi Fahriye Evcen basın mensuplarıyla sohbet ederken, oğlu Karan’ı arabalarındaki bebek koltuğuna oturttu.

Özçivit, oğlu Karan’ın emniyet kemerlerini takmakta zorlanınca röportaj yapan eşine, “Fahriye, bir kontrol et istersen” diye seslendi.