Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan oyuncu Farah Zeynep Abdullah, özel hayatıyla ilgili bilgileri hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyor. Abdullah, MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah son dönemin popüler uygulamalarından biri olan Clubhouse’taki bir sohbet odasında MS (Multipl Skleroz) hastalığı başlangıcı şüphesiyle tetkikler yaptırdığını söyledi.

“Boyun fıtığımın dışında tiroidimde de sıkıntı var. Kontroller sırasında doktorlar MS’ten şüphelendi” diyen oyuncu, MS hastalığını araştırmak için kendisinden, iki kez omurilik sıvısı alındığını açıkladı.

Abdullah, “İlkinde lokal anestezi yapıldı. Bir hafta sonra tekrar genel anesteziyle işlem yapılırken rol aldığım ‘Şampiyon’ filmi aklıma geldi. Orada kanserli bir kızı canlandırıyordum. ‘Ben bu sahneyi görmüştüm. Ben bunları yaşadım’ dedim.” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncunun bu sözleri hayranlarını çok korkuttu ancak Farah Zeynep Abdullah’ın test sonuçlarında MS olmadığı öğrenildi.