Feriye ve Fayda Studio işbirliği ile hazırlanan “Feriye Family Fest”, “Plak Festivali” ve“Feriye’de Akşam Pazarı” etkinlikleri için hazırlıklar başladı. Nisan ve Mayıs aylarını not etmeyi unutmayın.

Şehrin en merkezi ve gözde noktalarından Feriye, Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleşecek festivallerinin tarihlerini duyurdu. Feriye FamilyFest 4 – 5 Nisan 2020 tarihlerinde ara karne döneminde gerçekleşecek. Müzik severleri, plak tutkunlarını bir araya getirecek Plak Festivali 19 Nisan’da gerçekleştirilecek. 23 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek Feriye’de Akşam Pazarı ile yazın ilk günlerini birlikte Feriye’de karşılayacağız.

FamilyFest ile 4-14 yaş aralığında çocuklara eğlenceli aktiviteler

Eğitimin ara tatile girdiği 4 Nisan – 5 Nisan 2020 tarihinde, ailece katılabileceğiniz FamilyFest ile 4-14 yaş aralığında çocuklar tüm gün ilgi duyduğu alanlarda eğlenceli aktiviteler ve atölye çalışmaları yaparken, aileler de birbirinden farklı tasarım markaları ile tatilin her dakikasını dolu dolu geçirecek.

Dünyada son yıllarda geleneksel hale gelen ve her yılın Nisan ayının 3. haftasonu kutlanan “Dünya Plak Günü” 19 Nisan 2020 Pazar günü Feriye’de kutlanacak

Tüm gün DJ performansı ve konserlerin olacağı müzik dolu etkinlikte, plak mağazalarının stantları olacağı gibi, yerli ve yabancı plakların sunulacağı çok özel bir plak müzayedesi de yapılacak.

Yazın ilk günlerinde kurulacak “Feriye’de Akşam Pazarı”, 7’den 70’e herkesin ilgisini çekecek birbirinden farklı tasarım markaları, geleneksel lezzetleri, atölye çalışmaları, çocuklara yönelik aktiviteleri ile 23 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihlerinde açık olacak. Saat 17:00’de açılacak Akşam Pazarı 23:00’e kadar açık kalacak.

Gelecek tüm etkinliklerden haberdar olmak için feriye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Feriye’de gerçekleşecek etkinliklerde yer almak için merhaba@faydastudio.com ‘a mail atabilirsiniz.