FOREO LUNA 4 Body Cihazı İle Pürüzsüz Bir Cilde Hazır Olun

FOREO, cildinizi temizlemek, yumuşatmak ve pürüzsüzleştirmek için T-Sonic™ titreşimleriyle desteklenen yeni LUNA 4 body cihazını sunuyor. LUNA 4 body bakterilere dayanıklı vücut fırçasıyla cildinizi kir ve ölü cilt hücrelerinden arındırmak için sizi eşsiz bir deneyime davet ediyor. 

Cildimiz yılda 4 kilodan fazla kir ve ölü cilt hücresi biriktiriyor. Yeni LUNA 4 body’nin kiri ve yağı %99 cildinizden arındırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır. FOREO, güzellik endüstrisinde altın standartlarını belirleyerek güzel olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlıyor ve bunu teknoloji ile bir araya getiriyor. FOREO LUNA 4 body, kadifemsi yumuşaklıkta silikon fırça başlığı ile vücudunuzun her santimini nazikçe temizliyor

FOREO, cilt temizleme rutininizi bir üst seviyeye taşımak adına LUNA 4 body’nin eşsiz ve benzeri olmayan T-Sonic™ masajıyla günlük derin temizlik yapan vücut fırçasını sunuyor. Ultra hijyenik silikondan üretilen LUNA 4 body yumuşak,antibakteriyel, silikon temas noktalarına sahip. Tıkalı gözenekleri ve sivilcelerinizi artık geçmişte bırakmaya hazır olun

LUNA 4 body, kolajen ceplerindeki sıvıyı hedef alarak selülit görünümünde azalmasına yardımcı oluyor. LUNA 4 body mikro dolaşımı artıran T-Sonic™ masajı ile yağ depolarını dağıtıyor, geçici olarak gözeneklerinizi genişletirken, silikon temas noktaları ile derinlerde biriken kir ve yağı götürüyor. Ürün, cildinize sonrasında uygulayacağınız herhangi bir cilt ürününü (krem, losyon vb.) derinlemesine emmesi için mükemmel bir hazırlık sağlıyor. 

%8 yoğunluk, %100 su geçirmez özelliğiyle, LUNA 4 body ergonomik tasarım ve esnek fırçası sayesinde selülitlerinizden arınmanıza yardımcı olurken, çilek derisi ve batık tüy oluşumunu da  önlüyor. Genişlemiş gözenekler veya kıl folikülleri ölü deri hücreleri iyi temizlenmediğinde,yağ ve bakteriler deri içinde hapsedildiğinde Keratoz Pilaris ortaya çıkıyor. Özellikle tıraş olduktan sonra veya kuru ciltten muzdaripseniz vücudunuzda çilek derisi oluşur. LUNA 4 body, bu ölü deri hücrelerini ve batık tüyleri nazikçe eksfoliye ederek bu sorunların üstesinden gelmenize destek oluyor.