giorgio armani

Gözlükler, her zaman şık bir biçimde sofistike ve göze çarpmayan, doğanın uyandığı mevsim için vazgeçilmez aksesuarlardır.

Yeni ilkbahar/yaz 2020 koleksiyonunun ayırt edici unsurları arasında uzak dünyaların yankıları ve mirasları, hafif ve ince atmosferler, egzotik renk şemaları ve alışılmadık biçimler yer alıyor. Gözlük ler, her zaman şık bir biçimde sofistike ve göze çarpmayan, doğanın uyandığı mevsim için vazgeçilmez aksesuarlardır. Sezonun öne çıkan malzemeleri, biçimleri ve renkleriyle ustaca yeniden yorumlanan tarzlarının gözlerden kaçması mümkün değil.

Kadın Koleksiyonuar 6111

Güneş gözlükleri, ince metal bir çerçeve ile kural dışı bir aviator tasarıma sahip ve yeşil gradyan camlar ile koyu yeşil ve pembe gradyan camlar ile mat siyah seçenekleriyle sunuluyor. Lazer işlemeli Giorgio Armani ayrıntılarının ve logosunun yer aldığı metal sapların uçlarında ikonik elmas biçimli perçinlerle süslenmiş asetattandır.

AR 8134

Markanın hikâyesini ve değerlerini mükemmel bir şekilde içlerinde barındıran bu modelin, kavisli ve uzatılmış biçimleriyle ön çerçevesinde ikonik elmas biçimli perçinler yer alıyor.

Güneş gözlüğü modeli, kahverengi camlarla koyu Havana ve yeşil camlar ile sarı Havana seçenekleriyle sunuluyor.

Erkek koleksiyonu

AR 8135

Bu olağan dışı model vintage tasarımı, çarpıcı yeni bir bakış açısıyla tekrar canlandırıyor. Podyumun yıldızı olan bu model, güçlü, çarpıcı ve modern bir kişilik sergileyen alışılmadık bir tasarımla eşleştirilen şeffaf parçalar ve metalin zevkli karışımıyla Giorgio Armani koleksiyonunun ruhunu yeniden yorumluyor.

Çerçevenin, hafif ve modern bir transparan etki yaratan kalın ancak yarı şeffaf asetatın üzerine geçen metal ile oluşturulmuş iki seviyeli sofistike bir yapısı vardır. Büyük saplarda lazer işlemeli Giorgio Armani logosunun yer aldığı oluklu bir metal dolgu bulunuyor.

Parlak ve şeffaf açık kahverengi seçenekleriyle sunuluyor.

AR 6103J

Giorgio Armani’nin terzilik geleneğini fazlasıyla anımsatan bu gözlük, çerçeve kenarlarına uygulanan orijinal kumaş işleme ve köprü ile metal çerçevede yer alan lazer işlemeli friz ile öne çıkıyor. Zanaatkârlığın ve tasarım yaratıcılığının mükemmel bir örneği olan bu model, olmazsa olmaz, sofistike ve lüks olmakla birlikte sade ve zarif tasarımıyla kendini belli ediyor.

Mavi/beyaz kumaş ön kısım ile mat gunmetal; Havana ve yeşil kumaş ön kısım ile soluk altın rengi ve Havana mat sarı asetat ön kısım ile mat bronz seçenekleriyle sunuluyor.

AR 6107

Bu çok amaçlı olağan dışı güneş gözlüğü, oldukça çekici ve işlevsel bir donanım olan ve koyu renk camları takmak için gerekli tek bağlantı noktası görevi gören mıknatıslı perçinler sayesinde gözlük modelinden güneş gözlüğü modeline hızlıca dönüşebiliyor.

Panto tasarım ve ince mat metal yapı, klasik klipsli camların bu yaratıcı yeni bir modeline mükemmel uyum sağlıyor. Lazer işlemeli logonun yer aldığı, uçları kristal saplar da kabartmalı yatay çizgi işlemeleriyle yeni bir tasarıma yer veriyor.

Mat soluk altın rengi ve mat pembe altın rengi seçenekleriyle sunuluyor.

AR 6105

İncelikli ve hafif bir çerçeveyle yüz hatlarını ortaya çıkarmak için tasarlanan çarpıcı tasarımlı bu güneş gözlüğü modeli, vintage bir dokunuş ile modern ve büyüleyici bir görünüm sunuyor. Metal çerçeve ve saplarda göze çarpmayan kabartmalı yatay motifler yer alıyor. Miras niteliğindeki unsurlardan ilham alan ikili köprüyle çevrelenen hafif kavisli camlar sportif şık, göze çarpmayan ve zarif bir görünüm veriyor.

Parlak sap uçları ile mat açık altın rengi, şeffaf kristal seçeneklerle sunuluyor.

AR 8129

Bu vintage tarzı güneş gözlüğü modeli dikkat çekici bir profile sahip. Kalın asetat çerçevesinde metal bir dolgu yer alıyor. Bu detay, ince ikili köprüde ve Giorgio Armani logosunun işlendiği kristal dolgulu iki katmalı sapta da kendini gösteriyor. Modelin tarzı, miras niteliğindeki unsurlardan fazlasıyla yararlanan cazibesine rağmen eşsiz, yeni ve modern olmayı başarıyor.

Açık mavi camlar ile parlak Havana turuncu seçeneğiyle sunuluyor.

AR 8133

Giorgio Armani koleksiyonlarıyla uyumlu bu modelin sade ve sofistike tasarımyla uyum sağlayan perçinler şık ve göze çarpmayan bir etki bırakıyor; logo baskısı ise sapların üst kısmında yerini alıyor. Karemsi güneş gözlüğü modeli, yeşil camlar ile turuncu Havana ve mavi camlar ile sarı Havana seçenekleriyle sunuluyor.