Oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşadığı iddiaları hakkında konuşan Bahadır, “Arkadaşlar tanımadığım bir kişi ile ilgili böyle bir haber çıktı. Herhangi bir tanışıklığım dahi yok, onun için yalan haberdi” dedi

Gökçe Bahadır, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Yılbaşı için eksiklerini tamamlayan Bahadır, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

39 yaşındaki oyuncunun, eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile bir alışveriş merkezine gittikleri ve ikilinin birlikte ev eşyaları baktıkları iddia edilmişti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Bahadır, “Arkadaşlar tanımadığım bir kişi ile ilgili böyle bir haber çıktı. Herhangi bir tanışıklığım dahi yok, onun için yalan haberdi” dedi.

Gökçe Bahadır'dan Kerem Tunçeri açıklaması - Magazin haberleri

Yılbaşı akşamı ailesi ile olmak istediğini söyleyen Bahadır, “Şu an tek isteğim; ailemle sağlıklı bir yeni yıl akşamı geçirmek” ifadelerini kullandıktan sonra oradan ayrıldı. 

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Gökçe Bahadır ve Kerem Tunçeri’nin aşk haberlerinin çıkmasından sonra oyuncunun menajerlik şirketinden açıklama yapılmıştı. Açıklamada, “Haber tamamen yalan. Tanışmıyorlar bile” ifadeleri kullanılmıştı.

Gökçe Bahadır'dan Kerem Tunçeri açıklaması - Magazin haberleri

Tunçeri ise, “Son günlerde hiç tanımadığım bir kişiyle saçma detaylar uydurularak, haber yapılması beni hem üzdü hem de yordu. Bu asılsız haberlere itibar edilmemesi ve geçirdiğimiz zor günlerde daha vicdanlı olunmasını diliyorum” ifadelerini kullanmıştı.