İş insanı Gökhan Göz, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında kendisine küfür eden eski sevgilisi Gülşah Saraçoğlu hakkında ilk kez konuştu

Modacı Gülşah Saraçoğlu, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Gökhan Göz’ün Instagram canlı yayınına attığı mesajlarla şaşırttı.

AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER ETTİ

Ağza Alınmayacak Küfürler Etti

Gülşah Saraçoğlu, evinde arkadaşlarıyla eğlenen Göz’e, küfürler yağdırdı. O esnada durumu fark etmeyen Göz ve arkadaşları, şarkı çalıp söylemeye devam etti.

ÖZÜR DİLERİM

“Özür Dilerim”

Saraçoğlu, çıkan haberlerden sonra Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü modacı, “Psikolojik olarak kadına şiddetin başka bir türünü yaşamış bulunmaktayım. Öfke kontrolümü sağlayamadım. Üzgünüm, pişmanım ve tüm sevenlerimden özür dilerim.” dedi.

Yaşananlardan sonra Gökhan Göz de suskunluğunu bozdu. Instagram hesabından açıklamam yapan iş insanı, “Dün yaşanan ve basına yansıyan haberler sonrası bu açıklamayı yapma gereği duydum” dedi.

KİMSEYE KARŞI KİNİM YOK

“Kimseye Karşı Kinim Yok

Göz, açıklamasında “Öncelikle yaşanmış ve bitmiş bir ilişkinin ardından bu tarz haberlerle gündeme gelmek beni ve ailemi derinden sarsmıştır. Benim kimseye karşı bir kinim olmadığı gibi, karşı taraftan da bu hassasiyeti beklemekteyim. Kadına karşı şiddete ‘Hayır’ dediğimiz gibi erkeğe karşı da şiddetin sonuna kadar karşısındayız… Herkesin ailesi, değerleri ve sevdikleri var. Dün yaşanmış olay tamamen talihsizlik olduğunu düşünmekle birlikte, bir daha tekrarlanmayacağını temenni ediyorum. Ben bir aile babası olarak, karşı tarafında bir anne olduğunu unutulmamasının bilincinde olarak, bana yapılanların kimsenin yaşanmamasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.