Ana Sayfa Güncel

Güncel

Ayşe Arman İle Sakajewa İyilik Kolyeleri Atölyesi Bursa Almira Hotel’de Gerçekleşti

35 yıllık deneyimiyle Bursa’nın en köklü otellerinden Almira Hotel, Ayşe Arman ile Sakajewa İyilik Kolyeleri Atölyesi’ne ev sahipliği yaptı.

Philips, Emzirme Haftası için 25 Ülkede Annelerin Emzirme Tercihlerini Araştırdı

Ebeveynler ve bebekleri için yenilikçi çözümler sunan Philips Avent, Dünya Emzirme Araştırması ile emzirme ve anne sütünün önemine dikkat çekti.

Arzu Kaprol X Jimmy Key’den Duyulara Hitap Eden Koleksiyon: Dokun

Arzu Kaprol ve Jimmy Key birlikteliğinden doğan “Dokun” koleksiyonu, kucaklaşma ve birlikte nefes almayı merkezine alan değerli tasarımlardan oluşuyor.

Türkan Şoray, Kendi Adının Verildiği Pamuğun Hasadına Katıldı

Üretiminde ve tescilinde Adana Büyükşehir Belediyesi’nin önemli katkı sağladığı yerli ve milli pamuk çeşidi Türkan’ın hasadı, sanatçı Türkan Şoray’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Kenan Doğulu Harbiye’de Unutulmaz Bir Konsere Daha İmza Attı

2 Eylül’den beri devam eden “Atlantis Yapım Harbiye Açık Hava Konserleri”nin son konuğu Kenan Doğulu oldu. 16 Eylül akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava...

Karting Coşkusu Tuzla’ya Taşınıyor

MOTUL 2022 Türkiye Karting Şampiyonası 17-18 Eylül 2022 tarihlerinde Tuzla Karting Park Pisti’nde düzenlenecek olan 5. ayak yarışlarıyla devam edecek.

Ariş Pırlanta’dan “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü” ne özel Sevimli Dostlar Koleksiyonu

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta “4 Ekim Dünya Hayvanlar Koruma Günü”ne özel doğanın bizlere verdiği en güzel hediye olan sevimli dostlarımızdan oluşan...

Her Zaman Şık, Her Zaman İddialı Maurice Lacroix

İsviçre saatçiliğinin mükemmeliyetçiliğini benimseyerek 40 yılı aşkın bir süredir özel saatlere imzasını atan Maurice Lacroix, yeni modelleriyle iddiasını bir kez daha ortaya...

Alem Dergisi Ve Velux Yalıkavak’ın Muhteşem Açılış Partisi

ALEM Dergisi, Bodrum’un en özel mevkilerinden biri olan Koyunbaba’da konumlanan muhteşem manzaraya sahip olan Velux Yalıkavak projesinin açılış partisini gerçekleştirdi.