GunesVe Ezgi Alas Goodspaces’de

R&B ve HipHop müziğin yükselen yıldızları Güneş ve Ezgi Alaş, 15 Mayıs akşamı İstanbul Maslak’ta sevenleri ile buluşacak.

Sürdürülebilirlik, sanat, girişimcilik ve teknoloji ekosisteminin buluşma noktası olan Good Summit 2022 üç gün boyunca katılımcılara özgün bir deneyim yaşatırken, etkinliğin son günü Güneş ve Ezgi Alaş sahne alacak. Güneş’in ilk defa dinleyici ile buluşturacağı Kayıp Şarkı, NFT platformunda satışa sunulurken, satış gelirinin yüzde 50’ si WWF’e bağışlanacak.

Şehrin sanat, teknoloji, iyilik merkezi olan ART&TECH for GOOD SUMMIT 2022’de, dijital sanat ve müzik bir araya gelecek. 13-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte, HipHop müziğin parlayan sanatçıları Güneş ve Ezgi Alaş unutulmaz bir gece yaşatacak. İstanbul Soul Train etkinliğini sahneye taşıyacak olan genç yetenekler, konseri adeta İstanbul Soul Train Partisi’ne dönüştürecek. Ayrıca, Güneş’in ilk albümü olarak yayınlanan Atlantis’in 13. şarkısı “Kayıp Şarkı” ilk defa bu konserde lanse edilirken, NFT olarak da satışa sunulacak. Satış gelirinin yüzde 50’ si ise WWF’e bağışlanacak.