2020’nin sürpriz aşıkları Hadise ile Kaan Yıldırım, geçtiğimiz ay yollarını ayırmıştı. Ancak çift ayrılığa dayanamadı ve barıştı. İkili, aralarındaki buzları erittikten sonra ilk kez fotoğraflarını paylaştı

Ünlü şarkıcı Hadise, yaklaşık 8 ay aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’dan ayrıldığını duyurmuştu.

Hadise ve Kaan Yıldırım'dan ilk fotoğraf - Magazin haberleri

“İlişkiyi Noktaladım”

Hadise, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu… Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın.” ifadelerini kullanmıştı.

Hadise’den Kaan Yıldırım Açıklaması: İlişkiyi Noktalandırmış Bulunuyorum

Hadise ve Kaan Yıldırım'dan ilk fotoğraf - Magazin haberleri

Ancak ünlü çift ayrılığa dayanamadı. Hadise, reklam yüzü olduğu bir markanın lansmanında Kaan Yıldırım ile barıştığını açıkladı. Şarkıcı, “Büyük konuşmamak lazım. Hepimiz insanız. 2020’de hangimizin psikolojisi yerindeydi? Kadınlar duygularını çok yoğun yaşıyor. Hemcinslerim benim ne demek istediğimi anlayacaktır. Her şey yolunda. Şimdi çok mutluyuz”” dedi.

Hadise ve Kaan Yıldırım'dan ilk fotoğraf - Magazin haberleri

Buzları eriten aşıklardan barışma sonrası ilk fotoğraf da geldi. Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım ile yer aldığı bu pozunu takipçileriyle paylaştı.