Ünlü şarkıcı Hadise hem Kaan Yıldırım ile hem de Küçük Bir Yol şarkısı ile gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Küçük Bir Yol şarkısı, YouTube’un tüm dünyayı kapsayan “worldwide” listesine de 59’uncu sıradan girip 25’inci sıraya yükseldi. Bu durum karşısında Hadise, bir teşekkür mesajı yayınladı. Trend videoların 1 numarası olan Hadise’den Küçük Bir Yol teşekkürü…

Hadise’nin üç şarkıdan oluşan EP’sinin merakla beklenen ilk teklisi ‘Küçük Bir Yol’u 3 Eylül Perşembe tüm dijital platformlarda yayımladı. Şarkı ilk çıktığı andan itibaren kısa sürede büyük beğeni toplarken milyonlarca beğeni aldı ve birinci sıraya yerleşti. Hadise’den ise Küçük Bir Yol Teşekkür’ü gecikmedi…

Popçu Hadise, uzun süredir üzerinde çalıştığı, üç şarkıdan oluşan EP’sinin merakla beklenen ilk teklisi ‘Küçük Bir Yol’u 3 Eylül Perşembe tüm dijital platformlarda yayımladı.

Hadise, şarkı sözlerinin hassas unsurlarını dokunaklı yaylılar, gitarlar ve daha fazlasıyla dolu muhteşem aranjmanla harmanlayarak müziğindeki sınırları zorladı.

Hadise'nin 'Küçük Bir Yol'u beğenildi - SacitAslan.com

Kayıtları Los Angeles’ta yapılan şarkının müzik ve düzenlemesi Devrim Karaoğlu’na, sözleri Mete Özgencil ve Devrim Karaoğlu’na ait. Şarkının mix’ini Will Brierre, mastering’ini birçok önemli projede imzası bulunan Howie Weinberg ve Will Borza tarafından yapıldı.

3 Eylül Perşembe video klibi de yayımlanan şarkının yönetmen koltuğuna Hadise ile 2006 yılından beri birçok başarılı projede beraber çalışan Şenol Korkmaz oturdu. Klibin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlendi. Hadise’nin fotoğrafları Emre Ünal tarafından çekildi.

Şarkı, YouTube’un tüm dünyayı kapsayan “worldwide” listesine de 59’uncu sıradan girip 25’inci sıraya yükseldi. Hadise dinleyicilerine teşekkür etti: “Klibimiz Türkiye listesinde 1 numara. Avusturya, Almanya, Azerbaycan, Kıbrıs, Bulgaristan, Fransa, İtalya, Belçika ve birçok ülkede ilk sıralardan listelere giren klip ve şarkımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim.”