Bu yılın sürpriz aşklarından olan Hadise ile Kaan Yıldırım’ın yolları ayrıldı. Ayrılık kararını Instagram’dan duyuran Hadise, Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum.” dedi

Geçtiğimiz haftalarda Covid-19’a yakalanan Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım‘ın yanından ayrılıp kendi evine geçmiş, burada kendisini karantinaya almıştı.

Hadise'den Kaan Yıldırım açıklaması: İlişkiyi noktalandırmış bulunuyorum - 3

Çiftin hastalık nedeniyle evleri ayırdıktan sonra ilişkilerine de son verdiği iddia edilmiş, ardından çiftin romantik paylaşımıyla bu iddialar yalanlanmıştı.

Hadise'den Kaan Yıldırım açıklaması: İlişkiyi noktalandırmış bulunuyorum - 4

Kaan Yıldırım, sevgilisi Hadise ile ateş başında çekilen ateş başında çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşmıştı.

Hadise'den Kaan Yıldırım açıklaması: İlişkiyi noktalandırmış bulunuyorum - 5

Bugün sosyal medya hesabından ilişkisinin bittiğini açıklayan Hadise, şu ifadeleri kullandı: ‘Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel… Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor…Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim…”