Her Rakam Bize Bir Mesaj İletiyor Sayilarin Gizli Anlamlari

Rakamlar, görsel rehberlerimizin bizimle iletişim kurmasının bir yoludur. Her numara bize belirli bir mesaj iletebilir

Gün içerisinde saate baktığınızda aynı rakamları yan yana gördüğünüz oldu mu hiç? Peki bu rakamların aslında size bir mesaj ilettiğini biliyor muydunuz? Yalnızca yan yana gördüğümüz aynı rakamlar değil. Tüm rakamlar bize bir mesaj iletiyor ve hepsinin gizli bir anlamı var. Bir sayı aslında evrensel dilin bir parçasıdır. Aynı sayıları sık sık görüyorsak bu görsel rehberimizin bize bir işareti olabilir. Bu tür durumlar, bu sayılar ve anlamları üzerine düşünmeniz gerektiğini gösterebilir. Bazen sayılar çift olarak karşınıza gelmeyebilir. Mutlaka karşınıza çıkan sayılara dikkat edin ve ne anlama geldiğini öğrenmeye çalışın. İşte gün içinde sık sık karşınıza çıkan ve merak ettiğiniz sayıların anlamları.

Bulunduğunuz yolda güvendesiniz

sayıların anlamları


0 rakamı her ne kadar etkisiz gibi görünse de aslında ilerlediğiniz yolda güvende olduğunuz anlamına geliyor. Bir karar aşamasında bu rakamı görürseniz, kararı almaktan çekinmeyin. Bu sizin için bir şeylerin iyi gideceği anlamına gelir.

Olumlu kalmak için çaba sarf etmelisiniz

sayıların anlamları


Bu rakamla sık karşılaşmaya başladığınız dönemde muhtemelen hayatınızda bir şeyler kötü gidiyordur ve depresif bir ruh halinde olabilirsiniz. Ancak yaşadığımız her şey bizim için bir deneyim bunu unutmayın ve bardağı dolu tarafından görmeye çalışın. Sayıların anlamları size çok şey anlatıyor olabilir. 1 sayısı da olumlu kalmanız ve daha pozitif bir bakış açısına sahip olmanız gerektiğini hatırlatıyor.

Zor zamanlarda bile iyimser olun

sayıların anlamları


Aslında “2” sayısı da tıpkı “1” sayısı gibi sizi pozitifliğe yönlendirmek için bir işaret. Zor zamanlarda bile içinizdeki iyimserliği korumaya çalışın ve her şeye iyi tarafından bakın. Siz olumlu düşündükçe sıkıntılarınız da bir bir azalacak.

Ruhsal rehberleriniz size sevgilerini sunuyor

sayıların anlamları


Ruhsal rehberler; hayat yolculuğunuzda size yardımcı olmak için hazır bulunan rehberler, danışmanlar ve destekçiler olarak biliniyor. Aslında bunlar etrafımızda bulunan melekler. Eğer 3 rakamı ile sık sık karşılaşıyorsanız bu rehberlerinizin size sevgilerini sunduğu anlamına geliyor.

Size yardım teklif ediliyor

sayıların anlamları


İçinden çıkamadığınız bir durum yaşadığınızda, yardıma ihtiyacınız olduğunda sık sık 4 rakamı ile karşılaşabilirsiniz. Sayıların anlamları her zaman hayatınızla ilgilidir. 4 rakamını sık sık görmeniz de size yardım teklif edildiği anlamına gelir. Kendinizi akışa bırakın ve rehberlerinizin size yol göstermesine izin verin.

Olumlu bir değişim yolundasınız, orada kalın


Hayatınızda bir değişiklik olmaya başladığında 5 rakamı ile sıkça karşılaşabilirsiniz. Bu olumlu bir değişimin eşiğinde olduğunuzu gösterir. Değişime katılmak için bulunduğunuz noktada kalın ve onun size gelmesini bekleyin.

Korkunuzu bırakın ve dengeyi bulun

sayıların anlamları


Zaman zaman bazı kararlar alırken ya da herhangi bir şey hakkında düşünürken adım atmaktan korkabiliriz. Ancak hayat bunun için kısa. Bu nedenle 6 rakamı ile sık sık karşılaşıyorsanız korkunuzu bir kenara bırakın ve hayatınızdaki dengeyi bulmaya odaklanın.

Yeni fırsatlara dikkat edin


Sayıların anlamları oldukça basit. Yalnızca hangi rakamı gördüğünüze dikkat etmeniz ve bu anlamları bilmeniz gerekiyor. Eğer 7 rakamını sık sık görüyorsanız yeni fırsatlara dikkat etmeye çalışın.

Başarılı olma yolundasınız


8 rakamıyla sık karşılaşıyorsanız, başarılı olma yolundasınız demektir. Yolunuzdan asla dönmeyin ve pes etmeyin. Başarı aslında çok yakınınızda.

Artık ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz


9 rakamı, ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuz anlamına geliyor. Bu nedenle elinizdekilerin kıymetini bilin ve kurduğunuz o güzel yaşamın tadını çıkarın.

Düşüncelerinizi hem niyetlerinizle hem de hayallerinizle uyumlu tutmalısınız


Bir şeyi çok istiyor ancak başaramayacağınızı düşünüyorsanız o düşünceden hemen uzaklaşın. Öncelikle düşüncelerinizde istediğiniz şeye inanmalısınız ki gerçekleşsin.

Sabırlı olun, hala vaktiniz var


İstediklerinizi hala elde edemediyseniz, sabırlı olun. Hala hayattınız ve bunun için hala vaktiniz var. Kendinizi belirli sürelerle şartlandırmayın ve akışa bırakın.