Her Zaman Şık, Her Zaman İddialıMaurice Lacroix


İsviçre saatçiliğinin mükemmeliyetçiliğini benimseyerek 40 yılı aşkın bir süredir özel saatlere imzasını atan Maurice Lacroix, yeni modelleriyle iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Maurice Lacroix’ın erkekler için tasarladığı Aikon Date serisinin yeni üyesi, güçlü duruşuyla öne çıkıyor. İsviçre saatçiliğinin kusursuz işçiliğini ve şıklığını yansıtan çelik saatin kadranı, sezonun trend rengi yeşil ile iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor. Yalın çizgisiyle şıklıktan da ödün vermeyen saat, Aikon koleksiyonuna özgü altı kollu bezeliyle hareket kazanıyor.

Maurice Lacroix’ın kalıpları yıkmayı sevenlere hitap eden yeni koleksiyonu, okyanusların daha temiz olmasına da yardımcı oluyor. Okyanuslardan toplanan plastik atıkları, İsviçre kalitesinde saatlere dönüştüren devrim niteliğindeki teknoloji sayesinde ortaya çıkan bu iddialı tasarım, denizin mavisi ve temizliğini simgesi beyazı buluşturuyor. Yalın bir forma sahip saatin kadranında kullanılan balıksırtı desen ise tasarıma dinamizm katıyor.