HİLTON BODRUM IŞIL CLUB RESORT 2022

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, turizm ve seyahat sektöründe dünya çapında üstün hizmet anlayışı ve kalitesiyle faaliyet  gösteren kurumları ödüllendirmek üzere gerçekleştirilen International Travel Awards ‘da (Uluslararası Seyahat Ödülleri) 2022 yılı ”Best Family Beach Resort Ödülü”nü aldı. 

International Travel Awards, her yıl turizm ve konaklama sektörünün önde gelen markalarını ödüllendiren en prestijli organizasyon, lüks oteller ve butik oteller için sektörün en önemli ödüllerinden biri olan ve birçok işletmenin aday gösterildiği, misafirlerine eşsiz bir deneyim ve hizmet sunan sınırlı sayıda işletmeye verilmektedir. Her bir ödül için 70’i aşkın ülkeden en çok beğenilen kuruluşları seçmekle görevli alanında uzman jüri üyeleri, büyük bir titizlik ve özveriyle seçim yaparak turizm sektörünün dünya çapında sunduğu katkıları onurlandırır.

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort; üstün hizmet anlayışı, mavi bayraklı özel plajı ve geniş yemyeşil alanları ile misafirlerine yaşattığı eşssiz deneyimlerle 2022 yılı Uluslararası Seyahat Ödülleri’nde “Best Family Beach Resort Ödülü” ünvanıyla sektördeki farkını ortaya koymaktadır.