Gücünü bitkilerden alan, sağlıklı ve doğal ürünler geliştiren kişisel bakım markası Hunca Care’in bitki özleri içeren kaliteli ve doğal saç bakım serisi ile siz de saçlarınızı şımartabilirsiniz

Hunca arge merkezi tarafından geliştirilen, sarımsak, defne, argan, zeytinyağı, çörekotu, biberiye, papatya, bıttım, yulaf, ısırgan, arnica ve çam gibi tamamen bitkilerden üretilen şampuan ve saç kremleri, sağlığa zararlı kimyasallar içermiyor. Özellikle bahar aylarında siz de saç problemleri yaşıyorsanız, Hunca Care’in doğal içerikli şampuan ve saç kremlerini deneyebilirsiniz.

Hunca care defne & sarımsaklı şampuan (700 ml)

İçeriğindeki defne ve sarımsak ekstraktı sayesinde saçlarınıza hacim vererek güçlenmesine katkıda bulunan hunca care defne & sarımsaklı şampuan, mat saçların canlanmasına ve saç derisindeki hücrelerin yenilenmesine destek oluyor. Kepek oluşumunu önlemeye de yardımcı olan bu özel ürün, sarımsaktan gelen bol miktardaki kalsiyumla de saç uçlarındaki kırıkların onarılmasını sağlıyor.

Hunca care defne & sarımsak saç kremi (400 ml)

Defne ve sarımsak içeren özel formülü ile saçlarınızı nemlendirerek canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Hunca care argan & zeytinyağlı şampuanı (700 ml)

İçeriğindeki argan ve zeytinyağı ile saçlarınızı nemlendirerek daha parlak görünmesine katkıda bulunan hunca care argan & zeytinyağlı şampuan, saç köklerini ve uçlarını besleyerek saçlarınızın daha sağlıklı uzamasına destek oluyor. Eğer saçlarınız kuruysa ve neme ihtiyaç duyuyorsa bu ürünü deneyebilirsiniz.

Hunca care argan & zeytinyağlı saç kremi (400 ml)

Argan ve zeytinyağı içeren özel formülü ile saçlarınızı nemlendirerek kolayca taranmasına yardımcı oluyor.

Hunca care bıttım & çörek otlu şampuan (700 ml)

İçeriğindeki bıttım özü sayesinde saçlarınızı besleyerek güçlenmesine yardımcı olan hunca care bıttım & çörek otlu şampuan, saç tellerinizin nem kazanmasını da destekliyor. eğer kepek probleminiz varsa ve bahar aylarında sıkça saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız deneyebilirsiniz.

Hunca care bitkisel kompleks şampuanı (700 ml)

Hunca Care bitkisel kompleks şampuanı, içeriğindeki papatya, arnica ve çam gibi özel bitkiler sayesinde saçlarınızı güçlendirmeye ve saçınızın doğal dengesini korumaya yardımcı oluyor. papatya saç kırıklarının önlenmesine destek olurken saça nem kazandırıyor. arnica bahar aylarındaki saç dökülmelerinin önlenmesine yardımcı olurken çam da yağlanma sorununun giderilmesine katkı sağlıyor.

Hunca care biberiye & yulaf şampuanı (700 ml)

Zenginleştirilmiş formülü ile saçın sebum salgısını kontrol altına almaya yardımcı olan hunca care biberiye & yulaf şampuanı, içeriğindeki yulafta bulunan çinko, demir, magnezyum ve potasyum sayesinde saçların sağlıkla uzamasını destekliyor. Biberiye ise saçtaki kepek oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Ayrıca saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerinin güçlenmesine katkı sağlıyor.

Hunca care ısırgan otu şampuanı (700 ml)

İçeriğindeki ısırgan otu ekstresi ile saçların yağ dengesinin korunmasına destek olan hunca care ısırgan otu şampuanı, yıpranmış saçlara bakım yaparak beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı oluyor. Saçlara, canlılık, parlaklık ve hacim kazandıran bu ürün, antioksidan özelliği ile hem kepeği önlemeye hem de saç dökülmesinin önüne geçmeye katkı sağlıyor.